Vortex

Grid View:
Hızlı Bakış

Vortex Motor Temizleme Sıvısı 5 kg.

244,00TL

Vortex   Motor Temizleyici Sıvısı 5 kg. "Kolay Temizlik" Özellikleri : Motor Temizleyici.Konsantre üründür.Seyreltilerek kullanılır.Aracın motor aksamına, plastik aksamına zarar vermeden, yağı kiri temizler.Ayrıca özel bileşenleri sayesinde aracın metal yüzeyinde koruyucu bir tabaka oluşturur.Uygulamada yüksek performans gösterirÜrün ..

Hızlı Bakış

Vortex Fırçasız Araç Yıkama Köpüğü 5 Kg

255,00TL

Vortex Fırçasız Araç Yıkama Köpüğü 5 Kg Brushless / Touchless Foamy Car Washing Shampoo   "Yeni Formül" Düşük Kostikli Fırçasız Yıkama Şampuanı   Özellikleri : Fırçasız Araç Yıkama KöpüğüKonsantre üründür. Köpüğü kontrollüdür.NaOH temizleyici içerir. Her su sıcaklığında kullanılabilir.İçerdiği aktif maddeler biyolojik olarak parçalana..

Hızlı Bakış

Vortex Plus Fırçasız Araç Yıkama Köpüğü 5 Kg.

282,00TL

Vortex Plus Fırçasız Araç Yıkama Köpüğü 5 Kg. "Yeni Formül" Özellikleri : Kaliteli Fırçasız Araç Yıkama Köpüğü Konsantre üründür.  Köpüğü kontrollüdür. NaOH temizleyici içerir.  Her su sıcaklığında kullanılabilir. İçerdiği aktif maddeler biyolojik olarak parçalanabilir.  Tüm araç ve boya tiplerine uygundur.  ..

Hızlı Bakış

Vortex Konsantre Jant Temizleme Maddesi 5 kg.

295,00TL

Vortex  Konsantre Jant Temizleme Maddesi 5 kg. "Ekstra Parlaklık" Özellikleri :  Konsantre üründür.  Her türlü çelik alaşımlı jantlar da kullanılabilir.  Fren balata tozları,yağ lekeleri ve yol atıklarının temizlenmesinde etkin rol oynar.  Jantların yeni ilk günkü görünümüne kavuşturur.  Jantların p..

Hızlı Bakış

Vortex Araç Döşeme Temizleyici 5 kg

303,00TL

Vortex Genel Detay ve Döşeme Temizlik Sıvısı 5 Kg. "Hızlı ve Detaylı Temizlik"   Özellikleri : Konsantre üründür. Aracınızın tüm iç aksamlarında rahatlıkla kullanılabilir. Antibakteriyeldir. Tüm döşeme tiplerine uygundur Her su sertliğinde uygun formüle edilmiştir İçerdiği aktif maddeler biyolojik olarak parçalanabilir. Araç döşemeleri..

Hızlı Bakış

Vortex Motor Koruma ve Parlatma Sıvısı 5 kg.

328,00TL

Vortex  Motor Koruma ve Parlatma Sıvısı 5 kg. "Yüksek Koruma ve Parlaklık" Özellikleri : Konsantre üründür.Aracın motor aksamını aylarca temiz tutar ve korur.Motor aksamında ki metal ve plastik yüzeylerde koruyucu bir tabaka oluşturur.İçerdiği aktif maddeler biyolojik olarak parçalanabilir.Temizlenen yüzeylerde paslanma ve kire karşı korum..

Hızlı Bakış

Vortex "Flower Garden" Oto ve Ortam Parfümü 5 kg.

348,00TL

Vortex "Flower Garden" Oto ve Ortam Parfümü 5 kg. "Güçlü Esinti" Özellikleri : Kötü kokuları yok eder. Kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Bahçe  Çiçekleri Esintisi Ürün Yüksek Kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargolanır Bidon kilitli folyo kapaklıdır. Kullanım : Kullanıma hazır ürün. Fısfıs yardımı ile havalandırılm..

Hızlı Bakış

Vortex Melon (Kavun) Oto ve Ortam Parfümü 5 kg.

356,00TL

Vortex Melon (Kavun) Oto ve Ortam Parfümü 5 kg. "Güçlü Esinti" Özellikleri : Kötü kokuları yok eder.Kalıcı ve hoş bir koku bırakır.Kavun aroması kokusu.Ürün Yüksek Kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargolanırBidon kilitli folyo kapaklıdır. Kullanımı : Kullanıma hazır ürün.Fısfıs yardımı ile havalandırılmış mekana sıkılır ve ortam kapalı ..

Hızlı Bakış

Vortex Hızlı Cila 5 Kg

358,00TL

Vortex Car Care "Hızlı Cila" Araç Parlatma Cilası 5 kg. "Kalıcı Parlaklık" Özellikleri : Konsantre üründür. Vortex Hızlı Cila aracınızı cilalarken yaşadığınız zorlukları aşar. Önce kurutup sonra waxlamak yerine ikisinide aynı anda yapmanızı sağlar. Suda aktifleşen waxlar ve polimerlere sahip benzersiz formülü uzun süren dayanıklı ..

Hızlı Bakış

Vortex Lastik Parlatıcısı 5 kg

368,00TL

Vortex Lastik Parlatıcı  Koruyucu ve Siyahlaştırıcı  5 kg. "Ekstra Parlak & Ekstra Siyah" Özellikleri : Konsantre üründür. Araç lastiklerini temizler, Uzun süreli kalıcı bir parlaklık sağlar. Paspas, kapı içi fitilleri ve diğer lastik parçalar olmak üzere, aracınızdaki tüm plastik yüzeylerde kullanılabilir. Anti St..

Hızlı Bakış

Vortex Deep Ocean Oto ve Ortam Parfümü 5 kg.

374,00TL

Vortex  ''Deep Ocean '' Oto ve Ortam Parfümü 5 kg. "Güçlü Esinti"Özellikleri : Kötü kokuları yok eder. Kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Okyanus Havası Ürün Yüksek Kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargolanır Bidon kilitli folyo kapaklıdır. Kullanım : Kullanıma hazır ürün. Fısfıs yardımı ile havalandırılmış mekana sıkılır ve ortam kapal..

Hızlı Bakış

Vortex "Comfort Spring" Oto ve Ortam Parfümü 5 kg.

387,00TL

Vortex  "Comfort Spring" Oto ve Ortam Parfümü 5 kg. "Güçlü Esinti" Özellikleri : Kötü kokuları yok eder.Kalıcı ve hoş bir koku bırakır.Bahar EsintisiÜrün Yüksek Kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargolanırBidon kilitli folyo kapaklıdır. Kullanım : Kullanıma hazır ürün.Fısfıs yardımı ile havalandırılmış mekana sıkılır ve ortam kapa..

Hızlı Bakış

Vortex Susuz Motor Temizleyici 5 kg.

432,00TL

Vortex  Susuz Motor Temizleyici 5 kg. Su Gerektirmeden Araç Motorunu Koruyarak, "Kolay Temizlik" Özellikleri : Konsantre üründür.Su kullanımını gerektirmeyen özel formül.Aracın motor aksamına, plastik aksamına zarar vermeden, su uygulama ihtiyacı olmadan  yağı kiri temizler.Ayrıca özel bileşenleri sayesinde aracın metal yüzeyinde ko..

Hızlı Bakış

Divortex Lastik Parlatıcı 5 kg. DVX2306

526,00TL

Divortex  Lastik Parlatıcı, Siyahlatıcı ve Koruyucu 5 kg. "Ekstra Parlaklık ve Siyahlık"  Özellikleri :  Konsantre üründür.  Araç lastiklerini temizler,  Uzun süreli kalıcı bir parlaklık sağlar.  Paspas, kapı içi fitilleri ve diğer lastik parçalar olmak üzere, aracınızdaki tüm plastik yüzeylerde kulla..

Hızlı Bakış

Vortex Torpido Temizleme ve Bakım Sütü 5 kg.

551,00TL

Vortex  Torpido Temizleme ve Bakım Sütü 5 kg. "Koruyucu Formül" Özellikleri : Konsantre üründür.Aracın vinly, bakalit, deri ve plastik, yüzeylerini besler, yeniler ve doğal görüntüsünü kazandırır.Torpidonun parlak ve ıslak görünümlü olmasını sağlar.Antistatik özelliğinden dolayı tozlanma yapmaz.Kurumaya karşı torpido ve plastik zeminleri k..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)