Cam Temizleme Ve Bakım

Cam Temizleme Ve Bakım
Grid View:
Hızlı Bakış

AutoGlym Hdm Dry Glass Cam Su İtici 100 ml

283,00TL

Auto HDM DRY GLASS - 100 Ml.   Dry Glass özel cam su kaydırıcı ürün, cam yüzerinde oluşturduğu Xstatic alan sayesinde suyun hidrofobik etkiyle itilmesini sağlar.   Aylarca kalıcı formülü sayesinde özellikle yağmurlu havalarda araç kullanırken büyük bir sürüş kolaylığı oluşturur. Kolayca uygulanır.   KULLANMA TALİMATI   ..

Hızlı Bakış

Divortex -30° Antifrizli & Şamp. Cam Suyu 5 Ad. X 1 Lt.+ Çek Çek

95,59TL

Divortex -30° Antifrizli ve Şampuanlı Cam Suyu 1 lt. x 5 Adet + Süngerli & Yarı Slikon Uçlu Cam Çek Çeki.   "Etkili Koruma" 1. Ürün :  -30° Antifrizli ve Şampuanlı Cam Suyu 1 lt. x 5 Adet Özellikleri : Cam silecek sistemleri için üstün antifriz özellikli ve geliştirilmiş temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve..

Hızlı Bakış

Divortex -30° Antifrizli Cam Suyu 5 Lt

227,00TL

Divortex - 30° Antifrizli Cam Suyu 5 lt. "Etkili Koruma" Özellikleri : Cam silecek sistemleri için üstün antifriz özellikli ve geliştirilmiş temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve farlarında oluşan trafik kirlerini etkili şekilde çözer ve temizler. Camda oluşan buzu eritir. Olumsuz yol şartlarında daha güvenli bir görüş sağ..

Hızlı Bakış

Divortex Araç Kışlık Bakım Seti 6 Parça

212,00TL

Divortex Araç Kışlık Bakım Seti 6 Parça. Kış Koşullarında Araç Bakımı İçin İhtiyacınız Olan 6 Farklı Ürün Aynı Set İçinde. Set İçinde Bulunan Ürünler :  1 Adet : Divortex Buz Çözücü Sprey - De-Icer Spray 250 ml.  1 Adet : Divortex Yağmur Kaydırıcı Sprey - Rain Repelent Spray 250 ml. 1 Adet : Divortex Buğu Önleyici Sprey..

Hızlı Bakış

Divortex Buğu Önleyici Sprey - Anti Fog Spray 250 ml.

121,00TL

Divortex Buğu Önleyici Sprey - Anti Fog Spray 250 ml. Uzun Süreli Etki, Net Görüş. Özellikleri : Orjinal Ürün. Özellikle kış aylarında ısı farklılıklarından oluşan buğulanmayı önler. 15 güne varan etkisi ile araç içinde net görüş sağlar Ayna cam ve gözlük çerçevelerinde ve plastik yüzeylerde kullanılabilir Antistatiktir, camlarda ..

Hızlı Bakış

Divortex Buz Çözücü Sprey - De-Icer Spray 250 ml.

117,00TL

Divortex Buz Çözücü Sprey - De-Icer Spray 250 ml. Uzun Süreli Etki, Net Görüş. Özellikleri : Orjinal Ürün. Camlarda oluşan buzlanma ve donmayı hemen çözer. Kilit donmalarında da kullanılabilir. Kazımaya işlemine gerek kalmaz Araç iç sıcaklığı artmasa bile net görüntü sağlar. Tekrar buzlanmayı engeller. Zamandan tasarruf sağlar..

Hızlı Bakış

Divortex Yağmur Kaydırıcı 250 ml

117,00TL

Divortex Yağmur Kaydırıcı Sprey - Rain Shield Spray 250 ml. Uzun Süreli Etki, Net Görüş. Özellikleri : Orjinal Ürün. Yağmurlu havalarda araç kullanımında daha net bir görüntü sağlar 80 km/h ve üzeri hızlarda yağmur damlalarının cama tutunmasını önler. Rüzgarda kaymasını sağlar ve ayrıca kirlerin, su damlalarına yapışmasını engelleye..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)