Cam Temizleme Ve Bakım

Grid View:
Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

ANTİFİRİZLİ CAM SUYU 1 LT 46 BOME PET

34,00TL

  DVX -30° % 46 Alkol Bomesi Antifrizli ve Şampuanlı Cam Suyu 1 lt.Windshield Washer Fluid, Anti-Freeze with Shampoo     Real -30° Frozen Point.   Gerçek -30° Derece Donma Değerlerine Sahiptir.İlk Kullanım Saf Metil Alkolden Üretilmiştir.Kokusuz ve Berraktır,  Partikül İçermezSaf Kullanımda -30° ye kadar likit..

Hızlı Bakış

Divortex - 30° Antifrizli & Şampuanlı Cam Suyu 1 lt x 5 Adet

49,90TL

Divortex -30° Antifrizli ve Şampuanlı Cam Suyu 1 lt. x 5 Adet KDV ve Kargo Dahil 1 Adet Fiyatı 6,78  TL  "Etkili Koruma" Özellikleri : Cam silecek sistemleri için üstün antifriz özellikli ve geliştirilmiş temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve farlarında oluşan trafik kirlerini etkili şekilde çözer ve temizler. ..

Hızlı Bakış

Divortex - 30° Antifrizli & Şampuanlı Cam Suyu 5 Litre + Çek Çek

51,90TL

Divortex - 30° Antifrizli ve Şampuanlı Cam Suyu 5 lt. +  Süngerli & Slikonlu Çekçek  KDV ve Kargo Dahil   + 18.9 TL Değerinde Çek Çek Birlikte. "Etkili Koruma" Özellikleri : Cam silecek sistemleri için üstün antifriz özellikli ve geliştirilmiş temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve farlarında olu..

Hızlı Bakış

Divortex - 30° Antifrizli & Şampuanlı Cam Suyu 5 lt.

54,00TL

Divortex - 30° Antifrizli ve Şampuanlı Cam Suyu 5 lt. "Etkili Koruma" Özellikleri : Cam silecek sistemleri için üstün antifriz özellikli ve geliştirilmiş temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve farlarında oluşan trafik kirlerini etkili şekilde çözer ve temizler. Şampuan özelliği ile camlar da etkin temizlik yapar. Camda oluş..

Hızlı Bakış

Divortex -30° Antifrizli & Şamp. Cam Suyu 5 Ad. X 1 Lt.+ Çek Çek

51,90TL

Divortex -30° Antifrizli ve Şampuanlı Cam Suyu 1 lt. x 5 Adet + Süngerli & Yarı Slikon Uçlu Cam Çek Çeki.   "Etkili Koruma" 1. Ürün :  -30° Antifrizli ve Şampuanlı Cam Suyu 1 lt. x 5 Adet Özellikleri : Cam silecek sistemleri için üstün antifriz özellikli ve geliştirilmiş temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve..

Hızlı Bakış

Divortex Araç Kışlık Bakım Seti 6 Parça

36,71TL

Divortex Araç Kışlık Bakım Seti 6 Parça. Kış Koşullarında Araç Bakımı İçin İhtiyacınız Olan 6 Farklı Ürün Aynı Set İçinde. Set İçinde Bulunan Ürünler :  1 Adet : Divortex Buz Çözücü Sprey - De-Icer Spray 250 ml.  1 Adet : Divortex Yağmur Kaydırıcı Sprey - Rain Repelent Spray 250 ml. 1 Adet : Divortex Buğu Önleyici Sprey..

Hızlı Bakış

Divortex Buğu Önleyici Sprey - Anti Fog Spray 250 ml.

29,00TL

Divortex Buğu Önleyici Sprey - Anti Fog Spray 250 ml. Uzun Süreli Etki, Net Görüş. Özellikleri : Orjinal Ürün. Özellikle kış aylarında ısı farklılıklarından oluşan buğulanmayı önler. 15 güne varan etkisi ile araç içinde net görüş sağlar Ayna cam ve gözlük çerçevelerinde ve plastik yüzeylerde kullanılabilir Antistatiktir, camlarda ..

Hızlı Bakış

Divortex Buz Çözücü Sprey - De-Icer Spray 250 ml.

29,00TL

Divortex Buz Çözücü Sprey - De-Icer Spray 250 ml. Uzun Süreli Etki, Net Görüş. Özellikleri : Orjinal Ürün. Camlarda oluşan buzlanma ve donmayı hemen çözer. Kilit donmalarında da kullanılabilir. Kazımaya işlemine gerek kalmaz Araç iç sıcaklığı artmasa bile net görüntü sağlar. Tekrar buzlanmayı engeller. Zamandan tasarruf sağlar..

Hızlı Bakış

Divortex Kış Bakım Seti 4'Lü

39,90TL

Yeni Ürün.Ekonomik Paket.Süper Fiyat!!!! Divortex Kışlık Bakım Seti 4 Parça.Divortex Winter Care Set 4 Piece. Made in Turkey ÖzellikleriOrjinal ÜrünÜrün Kodu: DVX9060 Kış Koşullarında Araç Bakımı İçin İhtiyacınız Olan 4 Ürün Aynı Set İçindeSet İçinde Bulunan Ürünler:2 Adet Divortex -60 Konsantre Antifrizli Cam Suyu 250ml1 Adet Divortex Buz Çözüc..

Hızlı Bakış

Divortex Yağmur Kaydırıcı Sprey - Rain Shield Spray 250 ml.

29,00TL

Divortex Yağmur Kaydırıcı Sprey - Rain Shield Spray 250 ml. Uzun Süreli Etki, Net Görüş. Özellikleri : Orjinal Ürün. Yağmurlu havalarda araç kullanımında daha net bir görüntü sağlar 80 km/h ve üzeri hızlarda yağmur damlalarının cama tutunmasını önler. Rüzgarda kaymasını sağlar ve ayrıca kirlerin, su damlalarına yapışmasını engelleye..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)