Katkılar

Grid View:
Hızlı Bakış

Divortex Karbon Temizleme, Benzin Yakıt Katkısı 300 ml.

32,90TL

Divortex  Karbon Temizleme, Benzin Yakıt Katkısı 300 ml. Yüksek Performans, Yüksek Etken Madde. Özellikleri ve Avantajları: Yakıtın iyi yanmasını sağlar. Oktanı artırır. Rölantiyi düzenler. Motorun soğukta çalışmasını kolaylaştırır. Yakıt tüketimini düşürür Yakıtta daha iyi yanma sağlar. Motor gücünü artırır ve tasarruf..

Hızlı Bakış

STP Benzin Yakıt Temizleyici 200 ml.

60,00TL

STP Benzin Yakıt Temizleyici 200 ml. STP® Petrol Treatment   Yüksek Benzin Yakıt Performansı   Özellikler: Orijinal Ürün. Yakıt sistemini temiz tutar. Tortuların artmasını engeller. Emisyon azaltır. Yakıt tasarrufu sağlar.   Kullanımı: Her 1000 milde (yaklaşık1609,3 km) basitçe yakıt tankınıza ekleyebilirsiniz. STP Benz..

Hızlı Bakış

STP Benzinli Enjektör Temizleyici 200 ml.

70,00TL

STP Benzinli Enjektör Temizleyici 200 ml. STP® Petrol Injector Cleaner   Gücü ve Hızlanmayı İyileştirme de Mükemmel Sonuç.   Özellikler: Orijinal Ürün STP Benzinli Enjektör Temizleyici özel olarak yakıt alım sistemlerindeki gücü azaltan tortulardan kurtulmak için üretilmiştir. Pürüzlü ve zor rölantiyi düzeltir, yakıt tüketimini ve..

Hızlı Bakış

STP Benzinli Motor Yağ Ömrü Uzatıcı ve Koruyucu 300 ml.

92,00TL

STP Benzinli Motor Yağ Ömrü Uzatıcı ve Koruyucu 300 ml.           STP® Oil Treatment for Petrol   Ekstra Motor Koruması ve Performansı   Özellikleri: Orijinal Ürün: Viskozite arttırıcı ve anti-aşınma, anti-sürtünme, anti-oksitlenme etkenleriyle donatılmış yüksek ölçekli katkılarla motor..

Hızlı Bakış

STP Benzinli Motor Yağ Ömrü Uzatıcı ve Koruyucu 450 ml.

105,00TL

STP Benzinli Motor Yağ Ömrü Uzatıcı ve Koruyucu 450 ml. STP® Oil Treatment Petrol.   Ekstra Motor Koruması   Özellikleri: Orijinal Ürün: Viskozite arttırıcı ve anti-aşınma, anti-sürtünme, anti-oksitlenme etkenleriyle donatılmış yüksek ölçekli katkılarla motor yağını güçlendirir. Motor ısınmasına karşı ekstra koruma sağlar. Mevcut..

Hızlı Bakış

STP Benzinli Yakıt Emisyon Azaltıcı Katkısı 400 ml

90,00TL

STP Benzinli Yakıt Emisyon Azaltıcı Katkısı 400 ml. STP® Emissions Reducer – Petrol   Özellikler: Orijinal Ürün Araçların emisyon testlerini geçmeye yardımcı olmak için üretilmiş basit bir çözümdür. Emisyonu etkileyen parçaları temizlemek ve temiz tutmak için tasarlanmıştır. Emisyonu azaltır. Yakıt sisteminin ana parçalarını temiz tuta..

Hızlı Bakış

STP Dizel Enjektör Temizleyici 200 ml.

70,00TL

STP Dizel Enjektör Temizleyici 200 ml. STP® Diesel Injector Cleaner   Gücü ve Hızlanmayı İyileştirmede Mükemmel Sonuç.   Özellikler: Orijinal Ürün Özel olarak motor performansını onarmak ve zararlı tortuları yok ederek verimliliği sağlamaya yardımcı olmak için üretilmiştir. Pürüzlü ve zor rölantiyi düzeltir, yakıt tüketimini ve eg..

Hızlı Bakış

STP Dizel Motor Yağ Ömrü Uzatıcı ve Koruyucu 300 m

95,00TL

STP Dizel Motor Yağ Ömrü Uzatıcı ve Koruyucu 300 ml. STP® Oil Treatment for Diesel   Ekstra Motor Koruması ve Performansı   Özellikleri: Orijinal Ürün: Temizleyici ve dağıtıcı seviyelerini azaltırken viskoziteyi arttıran, anti-aşınma ve anti-sürtünme etkenlerine sahip yüksek ölçekli katkılarla motor yağını kuvvetlendirmek için tasa..

Hızlı Bakış

STP Dizel Partikül Filtre Temizleyici 200 ml.

85,00TL

STP Dizel Partikül Filtre Temizleyici 200 ml. STP® Diesel Particulate Filter Cleaner   Tamir İçin Vereceğiniz Ücretten Çok Daha Düşük Bedel !   Özellikler: Orijinal Ürün İsli parçacıkları ve karbonu dizel partikül filtrelerinden temizlemek için tasarlanmıştır.           Tek b..

Hızlı Bakış

STP Dizel Yakıt Emisyon Azaltıcı Katkısı 400 ml.

95,00TL

STP Dizel Yakıt Emisyon Azaltıcı Katkısı 400 ml. STP® Emissions Reducer - Diesel   Özellikler: Orijinal Ürün Araçların emisyon testlerini geçmeye yardımcı olmak için üretilmiş basit bir çözümdür. Emisyonu etkileyen parçaları temizlemek ve temiz tutmak için tasarlanmıştır. Emisyonu azaltır. Yakıt sisteminin ana parçalarını temiz tutar. ..

Hızlı Bakış

STP Dizel Yakıt Temizleyici 200 ml.

60,00TL

STP Dizel Yakıt Temizleyici ve Performans Arttırıcı 200 ml. STP® Diesel Treatment   Yüksek Dizel Yakıt Performansı.   Özellikler: Orijinal Ürün. Yakıt sistemini temiz tutar. Tortuların artmasını engeller. Emisyon ve dumanı azaltır. Yakıt tasarrufu sağlar. Setan sayısını iyileştirici etki yaparak kışın çok daha sorunsuz bir araç..

Hızlı Bakış

STP Komple Benzin Yakıt Sistemi Temizleyici 400 ml

130,00TL

STP Komple Benzin Yakıt Sistemi Temizleyici 400 ml. STP® Complete Fuel System Cleaner-Petrol   Yakıt Sisteminize Komple Temzilik İçin Mükemmel Ürün.   Özellikler: Orijinal Ürün Performansı onarır. Zor kalkışları ve motor duraksamalarını önler. Yakıt tasarrufu sağlar. Emisyonu azaltır.   Kullanımı: Her 4000 milde (yaklaşı..

Hızlı Bakış

STP Komple Dizel Yakıt Sistemi Temizleyici 400 ml.

130,00TL

STP Komple Dizel Yakıt Sistemi Temizleyici 400 ml. STP® Complete Fuel System Cleaner-Diesel   Yakıt Sisteminize Komple Temzilik İçin Mükemmel Ürün.   Özellikler: Orijinal Ürün Performansı düzeltir ve yükseltir. Tekleme ve uğuldamaları azaltır. Zor kalkışları ve motor duraksamalarını önler. Yakıt tasarrufu sağlar. Emisyonu ve du..

Hızlı Bakış

STP Motor İçi Blok Temizleyici 450 ml.

69,00TL

STP Motor İçi Blok Temizleyici 450 ml. STP Engine Flush   Made in USA   - Üstün Performanslı Motorlar İçin   Özellikler: Orijinal Ürün. Motor tortularını hızlıca yok eder ve motor içinde verimli bir yağ döngüsünü sağlar. Motor içindeki tehlikeli motor aşınmalarını önlemeye yardımcı olur. Motor asitlerini nötralize eder..

Hızlı Bakış

STP Radyatör Soğutma Sistemi Sızıntı Önleyici 300 mL

85,00TL

STP Radyatör Soğutma Sistemi Sızıntı Önleyici 300 ml. STP® Radiator Sealer   Sızıntıları kalıcı olarak önler.   Özellikleri: Orijinal Ürün. Ürün Kodu: 96300EN Kalıcı mühür formuyla radyatör sızıntılarını hızlıca ve etkili bir şekilde tamir eder. İçerdiği korrezyon önleyicilerle pas ve tortu oluşumunu önler. Su pompasını yağlar. ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)