Halı Temizleme

Halı Temizleme
Grid View:
Hızlı Bakış

Ekinox Diamond Konsantre Halı Şampuanı 1 kg.

45,00TL

Ekinox Diamond Konsantre Halı Şampuanı 1 kg. "Canlı Parlak Renkler & Yumuşak Halılar" Özellikleri : Halı ve koltuk yüzeylerinin temizliğinde kullanılır,Boraks Katkılı, Kuru köpük makineleri ve altına halı fırçası takılmış cila makinesi ile bol köpüklü ortam oluşturarak kir ve yağları halının yüzeyinden çıkarır, kolay  temizlenmesini s..

Hızlı Bakış

Ekinox Diamond Konsantre Halı Şampuanı 20 kg.

658,00TL

Ekinox Diamond Konsantre Halı Şampuanı 20 kg. "Canlı Renkler ve Yumuşak Halılar" Özellikleri :Halı ve koltuk yüzeylerinin temizliğinde kullanılır,Kuru köpük makineleri ve altına halı fırçası takılmış cila makinesi ile bol köpüklü ortam oluşturarak kir ve yağları halının yüzeyinden çıkarır, kolay temizlenmesini sağlar.Nötr pH ile nazik elyaflı d..

Hızlı Bakış

Ekinox Diamond Konsantre Halı Şampuanı 60 kg.

365,08TL

Ekinox Diamond Konsantre Halı Şampuanı 60 kg. "Canlı Renkler ve Yumuşak Halılar" Özellikleri : Halı ve koltuk yüzeylerinin temizliğinde kullanılır,Kuru köpük makineleri ve altına halı fırçası takılmış cila makinesi ile bol köpüklü ortam oluşturarak kir ve yağları halının yüzeyinden çıkarır, kolay temizlenmesini sağlar.Nötr pH ile nazik ely..

Hızlı Bakış

Ekinox Diamond Konsantre Plus Leke Sökücü 20 kg.

356,28TL

Ekinox Diamond Konsantre Plus Leke Sökücü 20 kg. "Uzman Leke Sökücü" Özellikleri : Her tür yağlı lekenin çok hızlı çıkmasını sağlar.   Lekeler üzerine doğrudan kullanılır. Yıkama öncesi zor lekelerin üzerine püskürtülerek kullanılır. Sıvı ve katı yağ, renkli kalem, katran ve ayakkabı boyası gibi yağ esaslı lekeleri çıkar..

Hızlı Bakış

Ekinox Diamond Konsantre Plus Leke Sökücü 5 kg.

215,59TL

Ekinox Diamond Konsantre Plus Leke Sökücü 5 kg. "Uzman Leke Sökücü" Özellik: Her tür yağlı lekenin çok hızlı çıkmasını sağlar.   Lekeler üzerine doğrudan kullanılır. Yıkama öncesi zor lekelerin üzerine püskürtülerek kullanılır. Sıvı ve katı yağ, renkli kalem, katran ve ayakkabı boyası gibi yağ esaslı lekeleri çıkarır. ..

Hızlı Bakış

Ekinox Diamond Soft Flower Halı Parfümü 20 kg.

1.332,00TL

Ekinox Soft Flower Halı Parfümü 20 kg. "Mis Gibi Kokan Halılar"  Özellikleri : Kalıcı ve özel kokuları ile kapalı olan her ortamda etkili ve hoş kokuları ile bambaşka bir tazelik ve ferahlık oluşturur. Halılarınızın da mis gibi kokmasını sağlar. Ürün yüksek kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargolanır. Bidon kilitli folyo k..

Hızlı Bakış

Ekinox Diomand Soft Nice Halı Parfümü 5 kg.

432,00TL

Ekinox Soft Nice Halı Parfümü 5 kg. El, Dokuma ve Yün Halılara Özel.  "Mis Gibi Kokan Halılar" Özellikleri : Kalıcı ve özel kokuları ile kapalı olan her ortamda etkili ve hoş kokuları ile bambaşka bir tazelik ve ferahlık oluşturur. Halılarınızın da mis gibi kokmasını sağlar Ürün yüksek kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargolanır...

Hızlı Bakış

Ekinox Soft "Fresh" Halı Parfümü 5 Kg.

463,00TL

Ekinox Soft "Fresh" Halı Parfümü 5 Kg. El Dokuma ve Yün Halılara Özel. "Mis Gibi Kokan Halılar"    Özellikleri :  Kalıcı ve özel kokuları ile kapalı olan her ortamda etkili ve hoş kokuları ile bambaşka bir tazelik ve ferahlık oluşturur. Halılarınızın da mis gibi kokmasını sağlar Ürün yüksek kaliteli PE (Polieliten) bidon içi..

Hızlı Bakış

Ekinox Soft Flower Halı Parfümü 5 kg.

405,00TL

Ekinox Soft Flower Halı Parfümü 5 kg.. El, Dokuma ve Yün Halılara Özel "Mis Gibi Kokan Halılar Özellikleri : Kalıcı ve özel kokuları ile kapalı olan her ortamda etkili ve hoş kokuları ile bambaşka bir tazelik ve ferahlık oluşturur. Halılarınızın da mis gibi kokmasını sağlar Ürün yüksek kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargola..

Hızlı Bakış

Ekinox Soft Fresh Halı Parfümü 20 kg.

1.615,00TL

Ekinox Soft Fresh Halı Parfümü 20 kg. El, Dokuma ve Yün Halılara Özel.  "Mis Gibi Kokan Halılar"  Özellikleri : Kalıcı ve özel kokuları ile kapalı olan her ortamda etkili ve hoş kokuları ile bambaşka bir tazelik ve ferahlık oluşturur. Halılarınızın da mis gibi kokmasını sağlar. Ürün yüksek kaliteli PE (Polieliten) bidon iç..

Hızlı Bakış

Ekinox Soft Konsantre Halı Şampuanı 1 kg.

45,00TL

Ekinox Soft Konsantre Halı Şampuanı 1 kg.  "El,Yün  ve İpek Halılar İçin" Özellikleri : Az Efor, Maksimum Temizlik. Halı ve koltuk yüzeylerinin temizliğinde kullanılır. Kuru köpük makineleri ve altına halı fırçası takılmış cila makinesi ile bol köpüklü ortam oluşturarak kir ve yağları halının yüzeyinden çıkarır, kolay&nb..

Hızlı Bakış

Ekinox Soft Nice Halı Parfümü 20 kg.

1.438,00TL

Ekinox Soft Nice Halı Parfümü 20 kg. El, Dokuma ve Yün Halılara Özel.  "Mis Gibi Kokan Halılar" Özellikleri : Kalıcı ve özel kokuları ile kapalı olan her ortamda etkili ve hoş kokuları ile bambaşka bir tazelik ve ferahlık oluşturur. Halılarınızın da mis gibi kokmasını sağlar Ürün yüksek kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargo..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)