Seramik Kaplamalar

Seramik Kaplamalar
Grid View:
Hızlı Bakış

3D HD 9H Nano Ceramic Coating - Seramik Kaplama 30 ml.

349,80TL

3D HD 9H Nano Ceramic Coating - Seramik Kaplama 9H Sertlik 30 ml. Set Ürün. Amerikadan İthal. Üstün 3D Teknolojisi. Özellikleri :  Orjinal Ürün.  Uygulama seramik kaplama uygulaması konusunda uzman bir kişi tarafından yapılmalıdır. N11 üzerinden  satın alacağınız ürünün, İstanbul da bulunan uygulama merkezimiz d..

Hızlı Bakış

Auto Cher 9H Nano Seramik Kaplama Seti 30 ml.

233,00TL

Auto Cher 9H Nano Seramic Kaplama Seti 30 ml. 9H Nano Ceramic Coating OLAĞAN ÜSTÜ PARLAKLIK, SU KAYDIRMA, KAYGANLIK   Özellikleri :  Orjinal Ürün.  Uygulama seramik kaplama uygulaması konusunda uzman bir kişi tarafından yapılmalıdır. Satın alacağınız ürünün, İstanbul da bulunan uygulama merkezimiz de,  ..

Hızlı Bakış

Auto Glym Araç Yüzey Temizleme Kil Seti.

492,00TL

Auto Glym Araç Yüzey Temizleme Kil Seti. Clay Detailing Complete Kit.   Made in Great Britain   Özellikleri:Orijinal Ürün.Boya işleri konusunda ciddi iseniz, muhtemelen bir kil' i duymuşsunuzdur. Kil, yapışmış kirletici maddeleri, boyaya yapışan inatçı tortuları ortadan kaldırır, cilalamayı rahatlatır ve parlaklığı etkiler. Clay Ki..

Hızlı Bakış

Auto Glym UHD Ceramic Coating Seramik Kaplama Set

1.430,00TL

Auto Glym UHD Ceramic Coating Seramik Kaplama Set AUTO GLYM ULTRA HIGH DEFINITION CERAMIC COATING Orjinal ÜrünÜrün Kodu: GLYM1049 Kullanım Şekli İşte karşınızda şimdiye kadar ki en iyi, en dayanıklı boya koruma kaplamamız. Boya yüzeyinde mükemmel kilitlenen, yıl boyu ipeksi, pürüzsüz ve ayna benzeri parlak bir yüzey oluşturan seramik kaplama. ..

Hızlı Bakış

Divortex Nano Araç Koltuk ve Kumaş Korucu 200 ml.

130,00TL

Divortex Nano Araç Koltuk ve Kumaş Koruyucu 200 ml. Aracınızın Koltuklarını Leke ve Kirlere Karşı koruyun. Kolay Uygulama Özellikleri  : Güçlü otomobil kumaşı koruyucu, temizliği kolaylaştırır , kirlenmeyi önler. Süper su itme özelliği. Lekelenmeyi engeller. Döşeme, koltuk, yastık, perde ve halı gibi ev eşyaları için de kul..

Hızlı Bakış

DVX 9H Nano Seramik Kaplama - Ceramic Coating Set 30 ml.

400,00TL

Divortex  9H Nano Seramik Kaplama - Ceramic Coating Set 30 ml. 9H Nano Ceramic Coating - Life Time Permenant Lasting   DIVORTEX KALİTESİ ve GÜVENCESİ "4 x 4 lük Koruma ve Parlaklık" Onaylı 9H Sertlik Raporu   Özellikleri : Orjinal Ürün. Profesyonel kullanım için uygundur.Uygulama mutlaka seramik kaplama uygulaması konusunda uz..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)