Mekanik

Mekanik
Grid View:
Hızlı Bakış

Divortex Lastik Tamir Kiti (Spreyi) 300 ml.

42,61TL

Divortex  Lastik Tamir Köpüğü 300 ml. Kolay ve Hızlı Patlamış Lastik  Lastik Tamiri. Özellikleri : Yüksek oranda kaliteli etken maddeli ve tek bileşenli herkesin kullanabileceği bir lastik tamir ürünüdür Otomobil , motosiklet, minibüs, panelvan ve hafif ticari araçlar için kullanıma uygundur. Patlamış lastiğinizi değişti..

Hızlı Bakış

Divortex Radyatör Çatlak Giderici 300 ml.

158,00TL

Divortex Car Care Radyatör Çatlak Giderici 300 ml. "Hızlı ve Ekonomik Çözüm" Hızlı Uygulama, Kalıcı Sonuç! "Yüksek Etken Madde"  Özellikleri : 300 ml'lik kutuda "Yüksek Kaliteli Etken Madde" Üretim materyali ne olursa olsun her türlü soğutma radyatöründe güvenle kullanılır. Tüm su soğutma radyatör ve iç mekan ısıtma radyatörl..

Hızlı Bakış

Divortex Radyatör İçi Temizleyici 300 ml.

150,00TL

Divortex Radyatör İçi Temizleyici 300 ml. Etkili Temizlik, Kalıcı Koruma,  Yüksek Etken Madde,  Hızlı Uygulama ,Hızlı Sonuç ! Özellikleri : 300 ml'lik kutuda "Yüksek Kaliteli Etken Madde" Üretim materyali ne olursa olsun her türlü soğutma radyatörün de güvenle kullanılır. Uzun süreli radyatör kullanımlarında, yıllık bakıml..

Hızlı Bakış

Divortex RTV Gri Sıvı Conta Otomatik Tetikli 200 ml.

455,00TL

Divortex RTV Gri Sıvı Conta 200 ml. Gray Silicone Sealing Compound with Trigger.   Divortex Güvencesi. Yüksek Kalite.   Kullanım Alanları :Gri renge ihtiyaç duyulan tüm aksamlarda ve conta alanlarında.Otomotiv endüstrisi : her türlü nakil vasıtalarının motor, şanzıman, diferansiyel, devirdaim, vb. yerlerde, Sanayi makinalarının contal..

Hızlı Bakış

Divortex RTV Siyah Sıvı Conta 200 ml.

455,00TL

Divortex RTV Siyah Sıvı Conta 200 ml. Divortex Güvencesi. Yüksek Kalite. Kullanım Alanları : Siyah renge ihtiyaç duyulan tüm aksamlarda ve conta alanlarında. Otomotiv endüstrisi : her türlü nakil vasıtalarının motor, şanzıman, diferansiyel, devirdaim, vb. yerlerde,  Sanayi makinalarının contalama işlemlerinde, Dişli kutu kapakl..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)