Temizleyiciler

Temizleyiciler
Grid View:
Hızlı Bakış

Divortex Balata Spreyi 500 ml

63,00TL

Divortex Fren Balata Temizleme ve Bakım Spreyi 500 ml IPA Alkollü Yüksek Kaliteli Formülasyon 320 Gr Aktif Etken Madde,  Etkin Bakım, Yüksek Temizleme Gücü Özellikleri : Yüksek Oranda, Kaliteli Etken Madde. Fren sisteminde yer alan kaliper ve balatalar, diskler, kampanalar, fren merkez silindiri, mengeneler, yaylar ve debriyaj ..

Hızlı Bakış

Divortex Çok Amaçlı Bakım Spreyi 400 ml.

76,00TL

Divortex Çok Amaçlı Bakım Spreyi 400 ml. Yüksek Oranlı ve Kaliteli Etken Madde Kullanım Alanları : Atölyeler, fabrikalar, inşaatlar, araçlar, iş makineleri, elektronik, ev ve hobi alanları için çok yönlü sorun çözücü sprey. Özellikleri : Temizler, yağlar, korur, kalıntıları, yapışkanları çözerek, aşırı zor lekeleri gevşetir. Pastan ..

Hızlı Bakış

Divortex Dizel Partikül Filtre (DPF) Temizleme Spreyi 500 ml.

121,00TL

Divortex Dizel Partikül Filtre (DPF) Temizleme Spreyi 500 ml. Yüksek Oranlı ve Kaliteli Etken Madde Kullanım Alanları : Tüm Dizel Partikül Filtreleri  Özellikleri : Kirlenmiş dizel partikül filtresini (DPF) temizlemek ve kirlenmiş DPFsebepli perfomans düşüşlerini, arızaları gidermek için kullanılan temizleyici sprey üründür. Di..

Hızlı Bakış

Divortex Ekran Temizleme Spreyi 400 ml

76,00TL

Divortex LCD, TFT, LED, Plazma Ekran Temizleme Spreyi 400 ml. Yüksek Oranda , Kaliteli Etken Madde. Özellikleri: TFT, LCD, LED ve PLAZMA ekranlar, dizüstü bilgisayarlar, PDA ekranları, aynalar, mikrofilm okuma ekranları, camlar, gibi tüm parlak yüzeyler de güvenle kullanılır. Yeni nesil formülü ile hızlı ve kesin temizlik sağlar. Ku..

Hızlı Bakış

Divortex Endüstriyel Parça Temizleme Spreyi 500 ml.

90,00TL

Divortex Endüstriyel Parça Temizleme Spreyi 500 ml. Yüksek ve Kaliteli Etken Madde. Özellikleri: Metal işleme atölyeleri, kazan daireleri, tamir atölyeleri, tersaneler, makine bakım atölyelerinde kullanım için geliştirilmiştir. Tank dipleri, sert yüzeyler, işlenmiş yüzeyler, lineer ve dairesel hareketli makine parçaları, makine şasileri, ..

Hızlı Bakış

Divortex Enjektör Temizleme Spreyi 500 ml.

112,00TL

Divortex  Enjektör Temizleme Spreyi 500 ml. Yüksek Oranda Kaliteli Etken Madde Özellikleri: Karbüratör dahili ve harici temiziği için özel solvent karışımlarından imal edilmiş çok etkili bir spreydir. Aynı zamanda emiş kapakları, rölanti ventilleri, gaz kelebeği, distribütör gibi ağır yağ ve kürleşmiş karbon birikintilerinin temizl..

Hızlı Bakış

Divortex Fren Balata Temizleme Spreyi 500 ml.x 3 Adet

89,04TL

Divortex Fren Balata Temizleme ve Bakım Spreyi 500 ml. x 3 Adet IPA Alkollü, Yüksek Kaliteli Formülasyon 320 Gr Aktif Etken Madde,  Etkin Bakım, Yüksek Temizleme Gücü . Özellikleri : Yüksek Oranda, Kaliteli Etken Madde. Fren sisteminde yer alan kaliper ve balatalar, diskler, kampanalar, fren merkez silindiri, mengeneler, yaylar..

Hızlı Bakış

Divortex Güçlü Pas Sökücü ve Fren Balata Sprey Seti

118,00TL

Divortex Pas Sökücü ve Fren Balata Sprey Seti İki Ürün Bir Arada %10 İndirimli !!! 1. Ürün: Divortex Fren Balata Temizleme ve Bakım Spreyi 500 ml 320 Gr Aktif Etken Madde,  Etkin Bakım, Yüksek Temizleme Gücü Özellikleri : Yüksek Oranda, Kaliteli Etken Madde. Fren sisteminde yer alan kaliper ve balatalar, diskler, kampanala..

Hızlı Bakış

Divortex Güçlü Pas Sökücü ve Önleyici Sprey 400 ml. x 12 Adet

352,78TL

Divortex   Güçlü Pas Sökücü ve Önleyici Sprey 400 ml. x 12 Adet "Güçlü Formül" Yüksek Etken Madde Hızlı Etki , Hızlı Sonuç. Özellikleri : 400 ml'lik kutuda Yüksek Oranda, Kaliteli Etken Madde. Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan metal yüzeylerin hepsinde kullanılır. Sıkışmış civata somunlar, el aletleri, kara ..

Hızlı Bakış

Divortex Güçlü Pas Sökücü ve Önleyici Sprey 400 ml. x 3 Adet

86,70TL

Divortex  Güçlü Pas Sökücü ve Önleyici Sprey 400 ml. x 3 Adet "Güçlü Formül" Yüksek Etken Madde, Hızlı Etki, Hızlı Sonuç !  Özellikleri : 400 ml'lik kutuda Yüksek Oranda, Kaliteli Etken Madde. Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan metal yüzeylerin hepsinde kullanılır. Sıkışmış civata somunlar, el aletleri, kara ..

Hızlı Bakış

Divortex Karbüratör (EGR) Temizleme Spreyi 500 ml.

99,00TL

Divortex Karbüratör (EGR) Temizleme Spreyi 500 ml. Karbüratör Sisteminin İç ve Dış Bakım ve Temizliği İçin Yüksek Etken Madde İçerir. Özellikleri : Karbüratör dahili ve harici temizliği için özel solvent karışımlarından imal edilmiş çok etkili bir spreydir. EGR valfi ve gövdesini, hortum ve borularını, EGR soğutucu ünitelerini tem..

Hızlı Bakış

Divortex Pas Sökücü Sprey 400 ml

76,00TL

Divortex Güçlü Pas Sökücü ve Önleyici Sprey 400 ml "Güçlü Formül"   Yüksek, Kaliteli,  Etkin Madde, Hızlı Sonuç ! Özellikleri : 400 ml'lik kutuda Yüksek Oranda, Kaliteli Etken Madde. Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan metal yüzeylerin hepsinde kullanılır. Sıkışmış civata somunlar, el aletleri, kara ve de..

Hızlı Bakış

Divortex Sanayi Tipi El Temizleme Kremi 3 kg

315,00TL

Divortex "Glory " Sanayi Tipi El Temizleme Kremi 3 kg. "Portakal Kokulu ve Besleyici Formül" Özellikleri : Granüllü sanayi tipi el temizleme kremi. Özellikle fabrikalarda,  atölyelerde, servislerde,  matbaalarda ve her türlü üretim tesisinde ağır metal,  yağ ve kirler nedeniyle eller ve tırnaklarda  oluşan, normal sa..

Hızlı Bakış

Divortex Sanayi Tipi El Temizleme Kremi 500 ml.

85,00TL

Divortex "Glory" Sanayi Tipi El Temizleme Kremi 500 ml.  "Portakal Kokulu ve Besleyici Formül" Özellikleri : Granüllü sanayi tipi el temizleme kremi. Özellikle fabrikalarda,  atölyelerde, servislerde,  matbaalarda ve her türlü üretim tesisinde ağır metal,  yağ ve kirler nedeniyle eller ve tırnaklarda  oluşan, no..

Hızlı Bakış

Divortex Yağsız Devre Temizleme Spreyi 400 ml

81,00TL

Divortex  Yağsız Kontak Temizleme Spreyi 400 ml Divortex Oil Free Contact Cleaning Spray 400 ml     Made in TURKEY   "Etkili Formül"   "Yüksek Etken Madde"  Hızlı Uygulama, Kalıcı Sonuç !   Özellikleri : Orjinal ÜrünÜrün Kodu: AER1400400 ml'lik kutuda "Yüksek Kaliteli Etken Madde" Elektrik ve elektron..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)