Temizleyiciler

Temizleyiciler
Grid View:
Hızlı Bakış

AutoCher Çok Amaçlı Bakım Sprey 200 Ml

1,00TL

Çok Amaçlı Bakım Spreyi Multi Purpose Care Spray Mükemmel penetrasyon özellikleri sayesinde en gizli yağlama noktalarına bile ulaşır. Reaches even the most hidden lubrication points thanks to its excellent penetration properties.    Kullanım Alanları : Ev kullanımı, hobi, atölye, araç ve endüstri için çok amaçlı ürün. Menteşeler, si..

Hızlı Bakış

AutoCher Çok Amaçlı Bakım Sprey 400 Ml

1,00TL

Çok Amaçlı Bakım Sprey Multi Purpose Care Spray Mükemmel penetrasyon özellikleri sayesinde en gizli yağlama noktalarına bile ulaşır. Reaches even the most hidden lubrication points thanks to its excellent penetration properties.    Kullanım Alanları : Ev kullanımı, hobi, atölye, araç ve endüstri için çok amaçlı ürün. Menteşeler, sil..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

AutoCher Ekran Temizleme Sprey 400 Ml

1,00TL

Ekran Temizleme Sprey Screen Cleaning Spray   Kullanım Alanları : TFT, LCD, LED ve PLAZMA ekranlar, dizüstü bilgisayarlar, PDA ekranları, aynalar, mikrofilm okuma ekranları, camlar gibi tüm parlak yüzeyler de güvenle kullanılır. Yüzeyleri deforme etmeden, iz ve çizik bırakmadan temizler. Yeni nesil formülü ile hızlı ve kesin temizlik sağla..

Hızlı Bakış

AutoCher Güçlü Pas Sökücü Ve Önleyici Sprey 400 Ml

1,00TL

Pas Sökücü Sprey Rust Remover Spray Paslanmayı önler Prevents rusting    Kullanım Alanları : Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan metal yüzeylerin hepsinde kullanılır. Sıkışmış cıvata somunlar, el aletleri, kara ve deniz av malzemeleri, bisiklet, motosiklet, kapı ve dolap menteşeleri ve bunun gibi tüm metal parçalar b..

Hızlı Bakış

AutoCher Klima Temizleme Köpük Sprey 400 Ml

1,00TL

Klima Temizleme Köpük Sprey Air Conditioning Cleaning Spray Foam Klimanızın hijyenik olarak temizliğini yapar Makes hygienic cleaning of your air conditioners   Kullanım Alanları : Ev ve araç klimalarında kolay erişim sayesinde kullanımı kolaydır. Klimanızın hijyenik olarak temizliğini yapar. Uzun süre etkisini korur. Araç, ev ve işyerle..

Hızlı Bakış

AutoCher Kontak Temizleme 400 Ml Yağsız

1,00TL

Kontak Temizleme Sprey Contact Cleaning Spray Elektrik ve elektronik devrelerdeki sorunları çözmede yardımcı olur It helps in solving problems in electrical and electronic circuits   Kullanım Alanları : Elektrik ve elektronik parçaları toz, yağ ve diğer kirlerden temizlemek için kullanılır. Hızlı uçucu olduğundan yüzeyde kalıntı bırakmaz..

Hızlı Bakış

AutoCher Mdf Kit 200 Ml+50 Gr

1,00TL

Mdf Kit Aktivatör Cyanoacrylate Activator Yapışma gücünü artırır ve yapışmayı hızlandırır Increases adhesion strength and speeds up making   Kullanım Alanları : İki komponentli hızlı yapıştırıcıdır. Aktivatör, yapıştırıcının yüzey tarafından emilmesini engelleyerek yapışma gücünü arttırır ve yapışmayı hızlandırır. Ahşap profillerin ..

Hızlı Bakış

AutoCher Partikül Filtre Temizleme Sprey 500 Ml

1,00TL

Dizel Partikül Filtre TemizleyiciParticulate Filter Cleaning Spray Araçların dizel partikül filtresi çıkartılmadan temizlenmesini sağlar It ensures that the vehicles are cleaned without disassembling the diesel particle filter   Kullanım Alanları : Partikül filtreli tüm dizel araçlarda, araçların dizel partikül filtresi çıkartılmadan tem..

Hızlı Bakış

AutoCher Pas Sökücü Sprey Mos2 200 Ml

1,00TL

Pas Sökücü Sprey Rust Remover Spray Paslanmayı önler Prevents rusting    Kullanım Alanları : Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan metal yüzeylerin hepsinde kullanılır. Sıkışmış cıvata somunlar, el aletleri, kara ve deniz av malzemeleri, bisiklet, motosiklet, kapı ve dolap menteşeleri ve bunun gibi tüm metal parçalar ba..

Hızlı Bakış

AutoCher Radyatör Çatlak Giderici 300 Ml

1,00TL

Radyatör Çatlak Giderici Stop Leak Radiatör   Kullanim Alanları : Üretim materyali ne olursa olsun her türlü soğutma radyatöründe güvenle kullanılır. Tüm su soğutma radyatör ve iç mekan ısıtma radyatörlerinde kullanılır. Su kaybına neden olan çatlak ve delikleri hemen onarır. Su ve antifiriz ile çalışır. Korozyon önleme özelliği vardı..

Hızlı Bakış

AutoCher Radyatör Temizleyici 300 Ml

1,00TL

Radyatör TemizleyiciRadiator Cleaner Soğutma sistemindeki, yağ, kireç, pas, çamur ve tortuyu temizler It cleans oil, lime, rust, mud and residue in the cooling system   Kullanım Alanları : Uzun süreli radyatör kullanımlarında yıllık bakımlar için uygundur. Asit içermediği için kauçuk ve alüminyum parçalara zarar vermez. Soğutma sistemind..

Hızlı Bakış

AutoCher Silikon Sprey 400 Ml

1,00TL

Silikon Sprey Silicone Spray Toz Birikmesine İzin Vermeyen Antistatik Sprey Antistatic Spray That Does not Allow Dust Accumulation   Kullanım Alanları : Silikon bazlı yağlayıcı sprey. Araç kapı fitilleri, kapı menteşeleri, ambar kapakları, tekstil makinaları (dikiş iğneleri dahil), konveyörlerde, motor yataklarında ve bunun gibi sil..

Hızlı Bakış

AutoCher Sıvı Gres Sprey 400 Ml

1,00TL

Sıvı Gres SpreyLiquid Grease Spray Bileşiminde hızlı penetre olan ve yüzeyde tutunan özel yağ ve katkıları vardır With fast penetration, high holding on the surfaces   Kullanım Alanları : Çok amaçlı yağlama spreyidir. Bileşiminde hızlı penetre olan ve yüzeyde tutunan özel yağ ve katkıları mevcuttur. Endüstriyel bir çok alanda, ayrıca evd..

Hızlı Bakış

AutoCher Siyah Sıvı Conta 200 Ml

1,00TL

Siyah Sıvı ContaRtv Liquid Sealing Compound Black 60°C +300°C    Kullanım Alanları ve Özellikler : Siyah renge ihtiyaç duyulan tüm aksamlarda ve conta alanlarında kullanılır. Otomotiv endüstrisi: Her türlü nakil vasıtalarının motor, şanzıman, diferansiyel, devir daim, vb. yerlerde, sanayi makinalarının contalama işlemlerinde, dişli k..

Hızlı Bakış

Divortex Balata Spreyi 500 ml

144,00TL

Divortex Fren Balata Temizleme ve Bakım Spreyi 500 ml IPA Alkollü Yüksek Kaliteli Formülasyon 320 Gr Aktif Etken Madde,  Etkin Bakım, Yüksek Temizleme Gücü Özellikleri : Yüksek Oranda, Kaliteli Etken Madde. Fren sisteminde yer alan kaliper ve balatalar, diskler, kampanalar, fren merkez silindiri, mengeneler, yaylar ve debriyaj ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 30 (2 Sayfa)