Cam Suları

Grid View:
Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

ANTİFİRİZLİ CAM SUYU 1 LT 46 BOME PET

34,00TL

  DVX -30° % 46 Alkol Bomesi Antifrizli ve Şampuanlı Cam Suyu 1 lt.Windshield Washer Fluid, Anti-Freeze with Shampoo     Real -30° Frozen Point.   Gerçek -30° Derece Donma Değerlerine Sahiptir.İlk Kullanım Saf Metil Alkolden Üretilmiştir.Kokusuz ve Berraktır,  Partikül İçermezSaf Kullanımda -30° ye kadar likit..

Hızlı Bakış

Armor All Araç Cam Suyu Kaydırıcı Cila 200 ml.

111,00TL

Armor All Araç Cam Suyu Kaydırıcı Cila 200 ml.Armor All Shield for Glass Wax 200 ml.   Uzun Süre Kalıcı Formülasyon  Long Lasting Formula MADE in USA Özellikler:Orjinal Ürün.Ürün Kodu: AA20200EN Yağmur, kir ve karı ön camınızdan uzaklaştırmak için özel olarak formüle edilmiştir.Araba camlarını temiz tutmak güvenli sürüş için bir zor..

Hızlı Bakış

Divortex -60° Konsantre Antifrizli Cam Suyu 250 ml

24,00TL

Divortex -60° Konsantre Antifrizli Cam Suyu 250 ml 1 Adet Pratik Kullanım, Araç İçinde Yer Kaplamayan Ambalaj Özellikleri : Konsantre ve küçük şişe olduğu için araç içinde yada bagajda yer kaplamaz. Cam silecek sistemleri için üstün antifriz özellikli ve geliştirilmiş temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve farlarında oluşan trafik k..

Hızlı Bakış

Divortex -60° Konsantre Antifrizli Cam Suyu 250 ml x 5 Adet

36,90TL

Divortex -60° Konsantre Antifrizli Cam Suyu 250 ml x 5 Adet KDV ve Kargo Dahil 1 Adet Fiyatı 5,98 TL   Pratik Kullanım, Araç İçinde Yer Kaplamayan Ambalaj Özellikleri : Konsantre ve küçük şişe olduğu için araç içinde yada bagajda yer kaplamaz. Cam silecek sistemleri için üstün antifriz özellikli ve geliştirilmiş temizleme gücüne sa..

Hızlı Bakış

Divortex Araç Kışlık Bakım Seti 6 Parça

36,71TL

Divortex Araç Kışlık Bakım Seti 6 Parça. Kış Koşullarında Araç Bakımı İçin İhtiyacınız Olan 6 Farklı Ürün Aynı Set İçinde. Set İçinde Bulunan Ürünler :  1 Adet : Divortex Buz Çözücü Sprey - De-Icer Spray 250 ml.  1 Adet : Divortex Yağmur Kaydırıcı Sprey - Rain Repelent Spray 250 ml. 1 Adet : Divortex Buğu Önleyici Sprey..

Hızlı Bakış

Divortex Felice Serisi 3 Çeşit Oto ve Ortam Parfümü 3 x 150 ml

36,71TL

Divortex Felice Serisi 3 Çeşit Oto ve Ortam Parfümü 3 adet x 150 ml. "Aktif Formül, Kalıcı Koku." Felice Mese Felice Bella Felice Vista Özellikler: Kötü kokuları yok eder. Kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Kokular hoş, rahatsız etmeyen esans içerir. Kullanım: Kullanıma hazır ürün. Fısfıs yardımı ile havalandırılmış mekan..

Hızlı Bakış

Divortex Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 5 Adet x 1 Litre

37,90TL

Divortex Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 1 lt. x 5 Adet KDV ve Kargo Dahil 1 Adet Fiyatı 5,78  TL  "Etkili Koruma" Özellikleri : Cam silecek sistemleri için  geliştirilmiş yüksek temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve farlarında oluşan trafik kirlerini etkili şekilde çözer ve temizler. Şampuan özelliğ..

Hızlı Bakış

Divortex Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 5 Litre

39,90TL

Divortex Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 5 Litre WindShield Washer Fluid for Summertime "Yüksek Temizlik Gücü, Hoş Koku İle"   Araç Plastiklerine Zarar Vermeyen Formül. Özellikleri : Cam silecek sistemleri için  geliştirilmiş yüksek temizleme gücüne sahip cam suyudur.Araç cam ve farlarında oluşan trafik kirlerini etkili şek..

Hızlı Bakış

DVX -30° % 46 Alkol Bomesi Antifrizli ve Şampuanlı Cam Suyu 1 lt.

22,00TL

DVX -30° % 46 Alkol Bomesi Antifrizli ve Şampuanlı Cam Suyu 1 lt. Windshield Washer Fluid, Anti-Freeze with Shampoo     Real -30° Frozen Point.   Gerçek -30° Derece Donma Değerlerine Sahiptir.İlk Kullanım Saf Metil Alkolden Üretilmiştir.Kokusuz ve Berraktır,  Partikül İçermezSaf Kullanımda -30° ye kadar likit özelliğ..

Hızlı Bakış

DVX Kimyasal Dayanıklı PE Şişe İçinde Yazlık Cam Suyu x 5 Adet

50,51TL

DVX  Kimyasal Dayanıklı PE Şişe İçinde Yazlık Cam Suyu x 5 Adet WindShield Washer Fluid for Summertime with Pomegranate Scent in The Chemical Resist Bottle.   "Yüksek Temizlik Gücü, Hoş Nar Kokusu & Araç Plastiklerine Zarar Vermeyen Formül"   Divortex olarak, tüm geliştirdiğimiz ürünlerin "Yeşil" doğaya zarar veremeyen içerik..

Hızlı Bakış

DVX Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 1 lt. x 1 Adet

24,00TL

Divortex Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 1 Litre WindShield Washer Fluid for Summertime "Yüksek Temizlik Gücü, Hoş Koku İle" Araç Plastiklerine Zarar Vermeyen Formül. Özellikleri : Cam silecek sistemleri için  geliştirilmiş yüksek temizleme gücüne sahip cam suyudur.Araç cam ve farlarında oluşan trafik kirlerini etkili şekilde çözer ve..

Hızlı Bakış

DVX Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 5 Adet x 250 ml.

36,90TL

Divortex Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 250 ml. x 5 Adet WindShield Washer Fluid for Summertime Daha Konsantre, Araç İçinde Yer Kaplamayan PE Şişe. "Etkili Koruma" Özellikleri : Cam silecek sistemleri için  geliştirilmiş yüksek temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve farlarında oluşan trafik kirlerini etkili şe..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)