Cam Suları

Cam Suları
Grid View:
Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

Divortex - 30 Derece Antifrizli Konsantre Cam Suyu 1 Lt X 5 Adet

242,25TL

  DVX -30° % 46 Alkol Antifrizli Konsantre  Cam Suyu 1 lt. Windshield Washer Fluid, Anti-Freeze Real -30° Frozen Point. Gerçek -30° Derece Donma Değerlerine Sahiptir.İlk Kullanım Saf Metil Alkolden Üretilmiştir.Kokusuz ve Berraktır,  Partikül İçermezSaf Kullanımda -30° ye kadar likit özelliğini korur.% 46 Metil Alkol Bomesi. Etike..

Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

Divortex -30° Antifrizli Cam Suyu 1 Lt

97,00TL

DVX -30° % 46 Alkol Bomesi Antifrizli Cam Suyu 1 lt. Windshield Washer Fluid, Anti-Freeze Real -30° Frozen Point.   Gerçek -30° Derece Donma Değerlerine Sahiptir.İlk Kullanım Saf Metil Alkolden Üretilmiştir.Kokusuz ve Berraktır,  Partikül İçermezSaf Kullanımda -30° ye kadar likit özelliğini korur.% 46 Metil Alkol Bomesi. Etiket ve Oran..

Hızlı Bakış

Divortex -60° Antifrizli Cam Suyu 250 ml x 5 Adet

199,75TL

Divortex -60° Konsantre Antifrizli Cam Suyu 250 ml x 5 Adet   Pratik Kullanım, Araç İçinde Yer Kaplamayan Ambalaj Özellikleri : Konsantre ve küçük şişe olduğu için araç içinde yada bagajda yer kaplamaz. Cam silecek sistemleri için üstün antifriz özellikli ve geliştirilmiş temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve farlarında oluşan ..

Hızlı Bakış

Divortex -60° Konsantre Antifrizli Cam Suyu 250 ml

80,00TL

Divortex -60° Konsantre Antifrizli Cam Suyu 250 ml 1 Adet Pratik Kullanım, Araç İçinde Yer Kaplamayan Ambalaj Özellikleri : Konsantre ve küçük şişe olduğu için araç içinde yada bagajda yer kaplamaz. Cam silecek sistemleri için üstün antifriz özellikli ve geliştirilmiş temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve farlarında oluşan trafik k..

Hızlı Bakış

Divortex Araç Kışlık Bakım Seti 6 Parça

212,00TL

Divortex Araç Kışlık Bakım Seti 6 Parça. Kış Koşullarında Araç Bakımı İçin İhtiyacınız Olan 6 Farklı Ürün Aynı Set İçinde. Set İçinde Bulunan Ürünler :  1 Adet : Divortex Buz Çözücü Sprey - De-Icer Spray 250 ml.  1 Adet : Divortex Yağmur Kaydırıcı Sprey - Rain Repelent Spray 250 ml. 1 Adet : Divortex Buğu Önleyici Sprey..

Hızlı Bakış

Divortex Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 5 Adet x 1 Litre

232,05TL

Divortex Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 1 lt. x 5 Adet   "Etkili Koruma" Özellikleri : Cam silecek sistemleri için  geliştirilmiş yüksek temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve farlarında oluşan trafik kirlerini etkili şekilde çözer ve temizler. Şampuan özelliği ile camlar da etkin temizlik yapar. Olumsuz..

Hızlı Bakış

Divortex Şampuanlı Yazlık Cam Suyu 5 lt

162,00TL

Divortex Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 5 Litre WindShield Washer Fluid for Summertime "Yüksek Temizlik Gücü, Hoş Koku İle"   Araç Plastiklerine Zarar Vermeyen Formül. Özellikleri : Cam silecek sistemleri için  geliştirilmiş yüksek temizleme gücüne sahip cam suyudur.Araç cam ve farlarında oluşan trafik kirlerini etkili şek..

Hızlı Bakış

Dvx Cam Sabunu Temizleme Suyu Konsantre 33 ml x 25 Adet

1.608,20TL

Divortex Cam Temizleme Sabunu 33 Ml X 25 Adet Divortex Glass Cleaning Soap 33 Ml X 25 Pcs   Paket İçeriği : Elma : 13Çilek : 12 Kullanım : Aracın Ön Camlarında Oluşmuş Sinek, Cila Kalıntıları, Sokak Kirlerini, Yağ Kirlerini Çözer Ve Temizler. Tüm Araç Camlarında Kullanılır. 3 Litre Suya 33 Ml Cam Sabunun Komplesi Kullanılır.   Öze..

Hızlı Bakış

DVX Kimyasal Dayanıklı PE Şişe İçinde Yazlık Cam Suyu x 5 Adet

86,44TL

DVX  Kimyasal Dayanıklı PE Şişe İçinde Yazlık Cam Suyu x 5 Adet WindShield Washer Fluid for Summertime with Pomegranate Scent in The Chemical Resist Bottle.   "Yüksek Temizlik Gücü, Hoş Nar Kokusu & Araç Plastiklerine Zarar Vermeyen Formül"   Divortex olarak, tüm geliştirdiğimiz ürünlerin "Yeşil" doğaya zarar veremeyen içerik..

Hızlı Bakış

DVX Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 1 lt. x 1 Adet

93,00TL

Divortex Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 1 Litre WindShield Washer Fluid for Summertime "Yüksek Temizlik Gücü, Hoş Koku İle" Araç Plastiklerine Zarar Vermeyen Formül. Özellikleri : Cam silecek sistemleri için  geliştirilmiş yüksek temizleme gücüne sahip cam suyudur.Araç cam ve farlarında oluşan trafik kirlerini etkili şekilde çözer ve..

Hızlı Bakış

DVX Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 5 Adet x 250 ml.

199,75TL

Divortex Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 250 ml. x 5 Adet WindShield Washer Fluid for Summertime Daha Konsantre, Araç İçinde Yer Kaplamayan PE Şişe. "Etkili Koruma" Özellikleri : Cam silecek sistemleri için  geliştirilmiş yüksek temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve farlarında oluşan trafik kirlerini etkili şe..

Hızlı Bakış
Hızlı Bakış
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)