Endüstriyel

Grid View:
Hızlı Bakış

Divortex Marin Slaç Temizleyici 20 lt..

544,00TL

Divortex Marin  ''Slaç Temizleyici '' 20 lt..Divortex Marin ''Sludge Cleaner '' 20 lt. "Ekstra Temizlik"Kostik ve Solvent İçermez. Özellikleri : İçeriğinde kostik,fosfat,asit bulundurmayan insan ve çevre sağlığına duyarlı % 100 su bazlı dünyadaki tek üründür.Yağ sökücü işlevi üstlenir, tekne temizliğinin ana elemanıdır.Kolay nüfüs eder,t..

Hızlı Bakış

Divortex Sert Zemin Ağır Yağ ,Kir Temizleme Manuel Kullanım 25 kg

465,00TL

Divortex Industrial  R200 Sert Zeminler İçin Ağır Yağ ve Kir Temizleyici Manuel Kullanım 25 kg. "Extra Temizlik" Özellikleri : Manuel kullanım içindir. NaOH temizleyici içerir. Her su sıcaklığında kullanılabilir. İçerdiği aktif maddeler biyolojik olarak parçalanabilir. Depo, atölye, bakım ve onarım servislerinin zeminlerinde ..

Hızlı Bakış

Divortex Zemin Temizleyici Makina Kullanımı 25 kg

465,00TL

Divortex Industrial ''R100 '' Zemin Temizleme Makinaları İçin ,Ağır Yağ ve Kir Çözücü 25 kg. "Extra Temizlik" Özellikleri : Makina kullanımı içindir. Ağır yağ ve kirlerin olduğu yerlerde, zemin temizleme otomatları içinde kullanılır. Otomabil servisleri, atölyeler, matbaaler"ın zemin temizliği için de kullanılabilir. Köpüğü kontroll..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)