Hijyen Ürünleri

Grid View:
Hızlı Bakış

Divortex Ambalaj Temizleme Spreyi 150 ml

39,00TL

Divortex Ambalaj Temizleme Spreyi 150 mlGünlük Hijyen Spreyi Ücretsiz Kargo     Orjinal ÜrünÜrün Kodu: AER1527     Kullanım Şekli Hijyen sağlamak istediğiniz yüzeye 20 cm uzaklıktan sıkarak uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrası 5 dakika bekleyiniz.Kullanmadan önce aerosolü iyice çalkalayınız     Kullanım Alanl..

Hızlı Bakış

Divortex Bahar Kokulu Yüzey Temizleme Sıvısı 20 kg.

119,00TL

Divortex Bahar Kokulu Yüzey Temizleyici 20 kg. "Daha Fazla Temizlik" Özellikleri: Konsantre üründür.Geniş yüzey temizlikleri, mermer, marley, fayans, seramik, duvar kâğıdı, halı, ahşap yüzeyler, evye,  banyo, küvet ve armatürlerin temizliğinde kullanılır.İçeriğinde bulunan çözücüler sayesinde  yüzeylerdeki lekeleri çıkarır.Yüzeyleri çiz..

Hızlı Bakış

Divortex Bahar Kokulu Yüzey Temizleyici 5 kg.

27,51TL

Divortex Bahar Kokulu Yüzey Temizleyici 5 kg. "Daha Fazla Temizlik" Özellikleri : Konsantre üründür.Geniş yüzey temizlikleri, mermer, marley, fayans, seramik, duvar kâğıdı, halı, ahşap yüzeyler, evye,  banyo, küvet ve armatürlerin temizliğinde kullanılır.İçeriğinde bulunan çözücüler sayesinde  yüzeylerdeki lekeleri çıkarır.Yüzeyleri ç..

Hızlı Bakış

Divortex Industrial Sıvı Ekonomik Sabun 20 kg.

101,11TL

Divortex Ekonomik Sıvı El Sabunu 20 kg. "Extra Hijyen & Extra Ekonomik Çözüm" Özellikleri : Hastane, bakım evi, okul, gıda üretim yeri gibi bakterilere karşı hassas bölgelerde el hijyeni için  kullanılır.Ellerin derinlemesine temizlenmesini sağlar.Sıvı sabunlara göre çok daha ekonomik olan ve, son günlerde önemini daha çok anladığımız ..

Hızlı Bakış

Divortex Ipa Izopropil Alkol C3H70H (% 99.9 Saflık) 16 oz 473 ml

44,00TL

Divortex Ipa Izopropil Alkol C3H70H (% 99.9 Saflık)  16 oz 473 ml Isopropyl Alcohol 1. SINIF ve KALİTE ÜRÜN, EN YÜKSEK SAFLIKTA, İNGİLTERE'DEN İTHAL.  Teknik Bilgiler : Cas No                 : 67-63-0 Ec No                   : 200..

Hızlı Bakış

Divortex Ipa Izopropil Alkol C3H70H (% 99.9 Saflık) 5 lt. 3.94 kg

220,00TL

Divortex Ipa Izopropil Alkol C3H70H (% 99.9 Saflık)  5 lt. (Net : 3.94 kg.)  Isopropyl Alcohol 1. SINIF ve KALİTE ÜRÜN, EN YÜKSEK SAFLIKTA, İNGİLTERE'DEN İTHAL. Teknik Bilgiler : Cas No                : 67-63-0 Ec No             &n..

Hızlı Bakış

Divortex Klima Fresh - Temizleyici Klima Bombası Limon 2 x 150 ml

59,12TL

Divortex Araç Klima Temizleyici - Klima Fresh (Klima Bombası) x2 150 ml. YENİ ALÜMİNYUM ŞİŞESİNDE GÜÇLENDİRİLMİŞ FORMÜL. Özellikleri : Yüksek etken madde içerir. Taşıt aracı klima sistemlerinde ve araçlarının iç bölümlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış hızlı hijyenik temizlik ürünüdür. Ürün içindeki etken madde yüksek ve kalitelid..

Hızlı Bakış

Divortex Klima Fresh - Temizleyici Klima Bombası Yeşil Elma 2 x 150 ml

59,12TL

Divortex Araç Klima Temizleyici - Klima Fresh (Klima Bombası) Green Apple - Yeşil Elma 150 ml. YENİ ÜRÜN !!! GREEN APPLE - YEŞİL ELMA YENİ ALÜMİNYUM ŞİŞESİNDE GÜÇLENDİRİLMİŞ FORMÜL.   Özellikleri : Yüksek etken madde içerir. Taşıt aracı klima sistemlerinde ve araçlarının iç bölümlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış hızlı h..

Hızlı Bakış

Divortex Köpük El Sabunu 20 kg.

128,71TL

Divortex Köpük El Sabunu 20 kg. ''Ekstra Temizlik'' Özellikleri : Hastane, bakım evi, okul, gıda üretim yeri gibi bakterilere karşı hassas bölgelerde el hijyeni için  kullanılır. Ellerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Sıvı sabunlara göre çok daha ekonomik olan ve, son günlerde önemini daha çok anladığımız su ve zamandan d..

Hızlı Bakış

Divortex Sıvı El Sabunu 20 kg.

119,51TL

Divortex Sıvı El Sabunu 20 kg. ''Güçlendirilmiş Formül'' Özellikleri : Hastane, bakım evi, okul, gıda üretim yeri gibi bakterilere karşı hassas bölgelerde el hijyeni için  kullanılır. Ellerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Sıvı sabunlara göre çok daha ekonomik olan ve, son günlerde önemini daha çok anladığımız su ve zaman..

Hızlı Bakış

Divortex Sıvı El Sabunu 5 kg.

41,31TL

Divortex Sıvı El Sabunu 5 kg. ''Güçlendirilmiş Formül'' Özellikleri : Hastane, bakım evi, okul, gıda üretim yeri gibi bakterilere karşı hassas bölgelerde el hijyeni için  kullanılır. Ellerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Sıvı sabunlara göre çok daha ekonomik olan ve, son günlerde önemini daha çok anladığımız su ve zamand..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)