3Divortex

Grid View:
Hızlı Bakış

Divortex Mikrofiber Cila ve Kimyasal Uygulama Süngeri 1 Adet

18,31TL

Divortex Wax, Cila, Deri Bakım, Torpido Sütü, Lastik Parlatıcı Uygulama Pedi. 1 Adet. Mavi Renk Gönderilir. 13x8x3 cm 1 adet Özellikleri: % 20 Polyamid, % 80 Polyester yapıda Mikrofiber bezle kaplı kaliteli sert sünger. Yüksek temizleme etkisine sahiptir. Kalitesi ile yüzeyde hav - tüy - iz bırakmaz. Araç dış yüzeyinde wax- boya..

Hızlı Bakış

Divortex Sanayi Tipi El Temizleme Kremi 500 ml.

18,31TL

Divortex "Glory" Sanayi Tipi El Temizleme Kremi 500 ml.  "Portakal Kokulu ve Besleyici Formül" Özellikleri : Granüllü sanayi tipi el temizleme kremi. Özellikle fabrikalarda,  atölyelerde, servislerde,  matbaalarda ve her türlü üretim tesisinde ağır metal,  yağ ve kirler nedeniyle eller ve tırnaklarda  oluşan, no..

Hızlı Bakış

Divortex Süngerli ve Yarı Slikon Uçlu Cam Silme Çek Çeki

18,31TL

Divortex Süngerli ve Yarı Slikon Uçlu Cam Silme Çek Çeki Özellikleri : Çift taraflı kullanım özeliğine sahiptir. Bir tarafı yumuşak süngerli bir tarafı slikonize uçlu cam çekme aracıdır. Dayanıklı temizlik ucu Süngeri sayesinde yüzeyi temizleme olanağı Dayanıklı gövde yapısı Yüzeyleri çizmeden temizler.  Suyun kolay çekilmesi..

Hızlı Bakış

Divortex Marin Yatlar İçin "Leke Çıkarıcı" 500 ml.

19,23TL

Divortex Marin Yatlar İçin "Leke Çıkarıcı" 500 ml. Divortex Marin for Yacht "Stain Remover" 500 ml "Uzman Leke Sökücü" Kostik ve Solvent İçermez. Özellikleri : Her tür yağlı lekenin çok hızlı çıkmasını sağlar.   Lekeler üzerine doğrudan kullanılır. Yıkama öncesi zor lekelerin üzerine püskürtülerek kullanılır. Sıvı ve..

Hızlı Bakış

Divortex DVX Seramik Kaplama Uygulama Takozu 90x40 mm. 2 Adet

21,00TL

Divortex DVX Seramik Kaplama Uygulama Süngeri Takozu 90x40x30 mm x 2 Adet. DVX Ceramic Coating Application Pad. 90x40x30 mm x 2 Pieces Divortex Kalite ve Güvencesi İle. Özellikler: Yüksek kaliteli süngerden üretilmiştir. 2 katmanlıdır. Kullanım : Seramik Kaplama ürünlerinin uygulaması için kullanılır. Orjinal Ürün. Fatura ..

Hızlı Bakış

Divortex MikroFiber Bez 40 x 40 cm x 1 Adet

22,00TL

Divortex MikroFiber Bez 40 x 40 cm x 1 Adet Divortex Çok Amaçlı, Kaliteli, Mikrofiber Temizlik ve Kuruluma Bezi x 1 Adet. 40 cm X 40 cm % 85 Pamuk % 15 Polyamid Özellikleri : Uygulanan yüzeyde, suyu maksimum miktarda çeker.Mikrofiber özelliği sayesinde , derinlemesine temizler, iz bırakmaz.İçeriğinde % 85 Pamuk % 15 Polyamid vardır.Uzun ömürlüdü..

Hızlı Bakış

DVX -30° % 46 Alkol Bomesi Antifrizli ve Şampuanlı Cam Suyu 1 lt.

22,00TL

DVX -30° % 46 Alkol Bomesi Antifrizli ve Şampuanlı Cam Suyu 1 lt. Windshield Washer Fluid, Anti-Freeze with Shampoo     Real -30° Frozen Point.   Gerçek -30° Derece Donma Değerlerine Sahiptir.İlk Kullanım Saf Metil Alkolden Üretilmiştir.Kokusuz ve Berraktır,  Partikül İçermezSaf Kullanımda -30° ye kadar likit özelliğ..

Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

Divortex -60° Konsantre Antifrizli Cam Suyu 250 ml

24,00TL

Divortex -60° Konsantre Antifrizli Cam Suyu 250 ml 1 Adet Pratik Kullanım, Araç İçinde Yer Kaplamayan Ambalaj Özellikleri : Konsantre ve küçük şişe olduğu için araç içinde yada bagajda yer kaplamaz. Cam silecek sistemleri için üstün antifriz özellikli ve geliştirilmiş temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve farlarında oluşan trafik k..

Hızlı Bakış

DVX Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 1 lt. x 1 Adet

24,00TL

Divortex Şampuanlı ve Parfümlü Yazlık Cam Suyu 1 Litre WindShield Washer Fluid for Summertime "Yüksek Temizlik Gücü, Hoş Koku İle" Araç Plastiklerine Zarar Vermeyen Formül. Özellikleri : Cam silecek sistemleri için  geliştirilmiş yüksek temizleme gücüne sahip cam suyudur.Araç cam ve farlarında oluşan trafik kirlerini etkili şekilde çözer ve..

Hızlı Bakış

DVX MoS2 Güçlü Pas Sökücü ve Önleyici Sprey 200 ml

25,00TL

DVX MoS2 Güçlü Pas Sökücü ve Önleyici Sprey 200 ml Rust Remover & Preventer with MoS2 Güçlendirilmiş Formül. Yüksek, Kaliteli,  Etkin Madde, Hızlı Sonuç ! Özellikleri : 200 ml'lik kutuda Mos2 li Yüksek Oranda, Kaliteli Etken Madde. Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan aktif metal yüzeylerin hepsinde kullanılır..

Hızlı Bakış

Divortex Mikro Fiber Bez 40 x 40 cm X 1 Adet

26,90TL

Divortex Çok Amaçlı, Yüksek Kaliteli, Mikro Fiber Temizlik ve Kuruluma Bezi 1 Adet. 40 cm X 40 cm  % 80 Polyester % 20 Polyamid Özellikleri :  Uygulanan yüzeyde, suyu maksimum miktarda çeker. Mikrofiber özelliği sayesin..

Hızlı Bakış

Divortex Felice Bella Oto ve Ortam Parfümü ,150 ml.

27,00TL

Divortex Felice Bella Oto ve Ortam Parfümü 150 ml. "Aktif Formül, Kalıcı Koku." Özellikler: Kötü kokuları yok eder. Kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Ürün Yüksek Kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargolanır Bidon kilitli folyo kapaklıdır. Kullanım: Kullanıma hazır ürün. Fısfıs yardımı ile havalandırılmış mekana sıkılır ve ..

Hızlı Bakış

Divortex Felice Mese Oto ve Ortam Parfümü 150 ml.

27,00TL

Divortex Felice Mese Oto ve Ortam Parfümü 150 ml. "Aktif Formül, Kalıcı Koku." Özellikler: Kötü kokuları yok eder. Kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Kullanım: Kullanıma hazır ürün. Fısfıs yardımı ile havalandırılmış mekana sıkılır ve ortam kapalı tutulur. Önemli : Ambalajın agzını kapalı tutunuz. El, vücut,yüz ve gıda te..

Hızlı Bakış

Divortex Felice Vista Oto ve Ortam Parfümü ,150 ml.

27,00TL

Divortex Felice Vista Oto ve Ortam Parfümü 150 ml. "Aktif Formül, Kalıcı Koku." Özellikler: Kötü kokuları yok eder. Kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Kullanım: Kullanıma hazır ürün. Fısfıs yardımı ile havalandırılmış mekana sıkılır ve ortam kapalı tutulur. Önemli : Ambalajın agzını kapalı tutunuz. Çocuklardan uzak tutunu..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 285 (19 Sayfa)