3Divortex

Grid View:
Hızlı Bakış

Divortex Marin Yatlar İçin "Leke Çıkarıcı" 500 ml.

19,23TL

Divortex Marin Yatlar İçin "Leke Çıkarıcı" 500 ml. Divortex Marin for Yacht "Stain Remover" 500 ml "Uzman Leke Sökücü" Kostik ve Solvent İçermez. Özellikleri : Her tür yağlı lekenin çok hızlı çıkmasını sağlar.   Lekeler üzerine doğrudan kullanılır. Yıkama öncesi zor lekelerin üzerine püskürtülerek kullanılır. Sıvı ve..

Hızlı Bakış

Divortex Mikro Fiber Bez 40 x 40 cm X 1 Adet

26,90TL

Divortex Çok Amaçlı, Yüksek Kaliteli, Mikro Fiber Temizlik ve Kuruluma Bezi 1 Adet. 40 cm X 40 cm  % 80 Polyester % 20 Polyamid Özellikleri :  Uygulanan yüzeyde, suyu maksimum miktarda çeker. Mikrofiber özelliği sayesin..

Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

Divortex -60° Konsantre Antifrizli Cam Suyu 250 ml

28,00TL

Divortex -60° Konsantre Antifrizli Cam Suyu 250 ml 1 Adet Pratik Kullanım, Araç İçinde Yer Kaplamayan Ambalaj Özellikleri : Konsantre ve küçük şişe olduğu için araç içinde yada bagajda yer kaplamaz. Cam silecek sistemleri için üstün antifriz özellikli ve geliştirilmiş temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve farlarında oluşan trafik k..

Hızlı Bakış

Divortex Buğu Önleyici Sprey - Anti Fog Spray 250 ml.

34,00TL

Divortex Buğu Önleyici Sprey - Anti Fog Spray 250 ml. Uzun Süreli Etki, Net Görüş. Özellikleri : Orjinal Ürün. Özellikle kış aylarında ısı farklılıklarından oluşan buğulanmayı önler. 15 güne varan etkisi ile araç içinde net görüş sağlar Ayna cam ve gözlük çerçevelerinde ve plastik yüzeylerde kullanılabilir Antistatiktir, camlarda ..

Hızlı Bakış

Divortex Buz Çözücü Sprey - De-Icer Spray 250 ml.

34,00TL

Divortex Buz Çözücü Sprey - De-Icer Spray 250 ml. Uzun Süreli Etki, Net Görüş. Özellikleri : Orjinal Ürün. Camlarda oluşan buzlanma ve donmayı hemen çözer. Kilit donmalarında da kullanılabilir. Kazımaya işlemine gerek kalmaz Araç iç sıcaklığı artmasa bile net görüntü sağlar. Tekrar buzlanmayı engeller. Zamandan tasarruf sağlar..

Hızlı Bakış

Divortex Felice Bella Oto ve Ortam Parfümü ,150 ml.

34,00TL

Divortex Felice Bella Oto ve Ortam Parfümü 150 ml. "Aktif Formül, Kalıcı Koku." Özellikler: Kötü kokuları yok eder. Kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Ürün Yüksek Kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargolanır Bidon kilitli folyo kapaklıdır. Kullanım: Kullanıma hazır ürün. Fısfıs yardımı ile havalandırılmış mekana sıkılır ve ..

Hızlı Bakış

Divortex Felice Mese Oto ve Ortam Parfümü 150 ml.

34,00TL

Divortex Felice Mese Oto ve Ortam Parfümü 150 ml. "Aktif Formül, Kalıcı Koku." Özellikler: Kötü kokuları yok eder. Kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Kullanım: Kullanıma hazır ürün. Fısfıs yardımı ile havalandırılmış mekana sıkılır ve ortam kapalı tutulur. Önemli : Ambalajın agzını kapalı tutunuz. El, vücut,yüz ve gıda te..

Hızlı Bakış

Divortex Felice Vista Oto ve Ortam Parfümü ,150 ml.

34,00TL

Divortex Felice Vista Oto ve Ortam Parfümü 150 ml. "Aktif Formül, Kalıcı Koku." Özellikler: Kötü kokuları yok eder. Kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Kullanım: Kullanıma hazır ürün. Fısfıs yardımı ile havalandırılmış mekana sıkılır ve ortam kapalı tutulur. Önemli : Ambalajın agzını kapalı tutunuz. Çocuklardan uzak tutunu..

Hızlı Bakış

Divortex Yağmur Kaydırıcı Sprey - Rain Shield Spray 250 ml.

34,00TL

Divortex Yağmur Kaydırıcı Sprey - Rain Shield Spray 250 ml. Uzun Süreli Etki, Net Görüş. Özellikleri : Orjinal Ürün. Yağmurlu havalarda araç kullanımında daha net bir görüntü sağlar 80 km/h ve üzeri hızlarda yağmur damlalarının cama tutunmasını önler. Rüzgarda kaymasını sağlar ve ayrıca kirlerin, su damlalarına yapışmasını engelleye..

Hızlı Bakış

DVX Paslanmaz Bakım & Temizleme Spreyi 400 ml.

34,90TL

DVX Paslanmaz Bakım & Temizleme Spreyi 400 ml. Stainless Steel & Inox Care Spray  Paslanmaz Çelik & İnox Yüzeyler İçin.Divortex Kalitesi ile, Yüksek ve Kaliteli Etken Madde İçerir. Özellikleri : Paslanmaz çelik, inoks, aluminyum, pirinç, lamine plastik, emaye ve seramik gib..

Hızlı Bakış

Divortex Ekonomik Sıvı El Sabunu 5 kg.

36,71TL

Divortex Ekonomik Sıvı El Sabunu 5 kg. "Extra Hijyen & Extra Ekonomik Çözüm" Özellikleri : Hastane, bakım evi, okul, gıda üretim yeri gibi bakterilere karşı hassas bölgelerde el hijyeni için  kullanılır.Ellerin derinlemesine temizlenmesini sağlar.Sıvı sabunlara göre çok daha ekonomik olan ve, son günlerde önemini daha çok anladığımız s..

Hızlı Bakış

DVX MoS2 Güçlü Pas Sökücü ve Önleyici Sprey 200 ml

39,00TL

DVX MoS2 Güçlü Pas Sökücü ve Önleyici Sprey 200 ml Rust Remover & Preventer with MoS2 Güçlendirilmiş Formül. Yüksek, Kaliteli,  Etkin Madde, Hızlı Sonuç ! Özellikleri : 200 ml'lik kutuda Mos2 li Yüksek Oranda, Kaliteli Etken Madde. Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan aktif metal yüzeylerin hepsinde kullanılır..

Hızlı Bakış

Divortex Güçlü Yağ Sökücü 5 kg.

41,31TL

Divortex Güçlü Yağ Çözücü 5 kg. "Güçlendirilmiş Formül" Özellikleri : Ocak, fırın, ızgara gibi mutfak ünitelerinde biriken yağları, pişmiş atıkları temizlemek için kullanılır. Temizlik sırasında ovalama gerektirmez. Donmuş yağ ve kirleri çözer. Yoğun olduğundan dikey yüzeylerde de etkilidir. Formülündeki yüksek alkali maddeler say..

Hızlı Bakış

Mothers Leather Cleaner - Deri Temizleyici 355 ml

41,31TL

Mothers Leather Cleaner - Deri Temizleyici 355 ml Özellikleri : Mükemmel yumuşak deri temizleyici. Sık kullanılan deri döşemeler, üstü açılabilir arabalardaki deriler ve aslında her tür yumuşak deri düzenli olarak temizlenmelidir. Kullanım: Kullanmadan önc..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 247 (17 Sayfa)