3Divortex

Grid View:
Hızlı Bakış

Divortex Marin Yatlar İçin "Leke Çıkarıcı" 500 ml.

19,23TL

Divortex Marin Yatlar İçin "Leke Çıkarıcı" 500 ml. Divortex Marin for Yacht "Stain Remover" 500 ml "Uzman Leke Sökücü" Kostik ve Solvent İçermez. Özellikleri : Her tür yağlı lekenin çok hızlı çıkmasını sağlar.   Lekeler üzerine doğrudan kullanılır. Yıkama öncesi zor lekelerin üzerine püskürtülerek kullanılır. Sıvı ve..

Hızlı Bakış

Divortex Mikro Fiber Bez 40 x 40 cm X 1 Adet

26,90TL

Divortex Çok Amaçlı, Yüksek Kaliteli, Mikro Fiber Temizlik ve Kuruluma Bezi 1 Adet. 40 cm X 40 cm  % 80 Polyester % 20 Polyamid Özellikleri :  Uygulanan yüzeyde, suyu maksimum miktarda çeker. Mikrofiber özelliği sayesin..

Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

Divortex -60° Konsantre Antifrizli Cam Suyu 250 ml

28,00TL

Divortex -60° Konsantre Antifrizli Cam Suyu 250 ml 1 Adet Pratik Kullanım, Araç İçinde Yer Kaplamayan Ambalaj Özellikleri : Konsantre ve küçük şişe olduğu için araç içinde yada bagajda yer kaplamaz. Cam silecek sistemleri için üstün antifriz özellikli ve geliştirilmiş temizleme gücüne sahip cam suyudur. Araç cam ve farlarında oluşan trafik k..

Hızlı Bakış

DVX Araç Yıkama Süngeri + 200 Ml pH Nötr Cilalı Oto Şampuanı

30,00TL

DVX Yüksek Su Emici Araç Yıkama Süngeri + 200 Ml pH Nötr Cilalı Oto Şampuanı. Divortex Sponge with Easy Grip Plus 200 ml Alpha Foam pH Notr Car Washing Shampoo   Divortex Alpha Foam pH Nötr Yüksek Konsantre Cilalı Oto Yıkama Şampuanı Hediyeli.   Yüksek Su Emişi Hassas Temizlik, Boya Korumalı Araçlara Uygun Şampuan.   Özelli..

Hızlı Bakış

DVX Araç Yıkama Süngeri + 200 Ml pH Nötr Oto Şampuanı

30,00TL

DVX Yüksek Su Emici Araç Yıkama Süngeri + 200 Ml pH Nötr Cilalı Oto Şampuanı. Divortex Sponge with Easy Grip Plus 200 ml Wash Berry pH Notr Car Washing Shampoo   Divortex Wash Berry pH Nötr Yüksek Konsantre Nar Kokulu Oto Şampuanı Hediyeli.   Yüksek Su Emişi Hassas Temizlik, Boya Korumalı Araçlara Uygun Şampuan.   Özel..

Hızlı Bakış

Divortex MikroFiber Bez 40 x 40 cm x 2 Adet

32,90TL

Divortex Çok Amaçlı, Kaliteli, Mikrofiber Temizlik ve Kuruluma Bezi x 2   Adet. 40 cm X 40 cm  % 85 Pamuk % 15 Polyamid 4 RENK (SARI- MAVİ -  YEŞİL ve KIRMIZI) VARDIR - ÖZEL TALEPTE BULUNULMADIKÇA RASTGELE 2 RENK GÖNDERİLİR. RENK TALEBİNİZ VARSA SİPARİŞTEN HEMEN ÖNCE BİLDİRMENİZ RİCA OLUNUR) Özellikleri :  Uygu..

Hızlı Bakış

DVX Susuz Motor Temizleyici - Waterless Engine Degreaser 16 Oz 4

32,90TL

DVX Susuz Motor Temizleyici - Waterless Engine Degreaser 16 Oz 473 ml. Waterless Engine Cleeaner & Degreaser   YENİ ÜRÜN - NEW PRODUCT   YENİ AMBALAJ - GÜÇLENDİRİLMİŞ FORMÜL - KİMYASAL DAYANIKLI TEKRAR KULLANILABİLİR UYGULAMA ŞİŞE İÇİNDE.   "Engine Detailing"   Su Gerektirmeden Araç Motorunu Koruyarak,  Aktif T..

Hızlı Bakış

Divortex Karbon Temizleme, Benzin Yakıt Katkısı 300 ml.

33,00TL

Divortex  Karbon Temizleme, Benzin Yakıt Katkısı 300 ml. Yüksek Performans, Yüksek Etken Madde. Özellikleri ve Avantajları: Yakıtın iyi yanmasını sağlar. Oktanı artırır. Rölantiyi düzenler. Motorun soğukta çalışmasını kolaylaştırır. Yakıt tüketimini düşürür Yakıtta daha iyi yanma sağlar. Motor gücünü artırır ve tasarruf..

Hızlı Bakış

ANTİFİRİZLİ CAM SUYU 1 LT 46 BOME PET

34,00TL

  DVX -30° % 46 Alkol Bomesi Antifrizli ve Şampuanlı Cam Suyu 1 lt.Windshield Washer Fluid, Anti-Freeze with Shampoo     Real -30° Frozen Point.   Gerçek -30° Derece Donma Değerlerine Sahiptir.İlk Kullanım Saf Metil Alkolden Üretilmiştir.Kokusuz ve Berraktır,  Partikül İçermezSaf Kullanımda -30° ye kadar likit..

Hızlı Bakış

Divortex Buğu Önleyici Sprey - Anti Fog Spray 250 ml.

34,00TL

Divortex Buğu Önleyici Sprey - Anti Fog Spray 250 ml. Uzun Süreli Etki, Net Görüş. Özellikleri : Orjinal Ürün. Özellikle kış aylarında ısı farklılıklarından oluşan buğulanmayı önler. 15 güne varan etkisi ile araç içinde net görüş sağlar Ayna cam ve gözlük çerçevelerinde ve plastik yüzeylerde kullanılabilir Antistatiktir, camlarda ..

Hızlı Bakış

Divortex Buz Çözücü Sprey - De-Icer Spray 250 ml.

34,00TL

Divortex Buz Çözücü Sprey - De-Icer Spray 250 ml. Uzun Süreli Etki, Net Görüş. Özellikleri : Orjinal Ürün. Camlarda oluşan buzlanma ve donmayı hemen çözer. Kilit donmalarında da kullanılabilir. Kazımaya işlemine gerek kalmaz Araç iç sıcaklığı artmasa bile net görüntü sağlar. Tekrar buzlanmayı engeller. Zamandan tasarruf sağlar..

Hızlı Bakış

Divortex Felice Bella Oto ve Ortam Parfümü ,150 ml.

34,00TL

Divortex Felice Bella Oto ve Ortam Parfümü 150 ml. "Aktif Formül, Kalıcı Koku." Özellikler: Kötü kokuları yok eder. Kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Ürün Yüksek Kaliteli PE (Polieliten) bidon içinde kargolanır Bidon kilitli folyo kapaklıdır. Kullanım: Kullanıma hazır ürün. Fısfıs yardımı ile havalandırılmış mekana sıkılır ve ..

Hızlı Bakış

Divortex Felice Mese Oto ve Ortam Parfümü 150 ml.

34,00TL

Divortex Felice Mese Oto ve Ortam Parfümü 150 ml. "Aktif Formül, Kalıcı Koku." Özellikler: Kötü kokuları yok eder. Kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Kullanım: Kullanıma hazır ürün. Fısfıs yardımı ile havalandırılmış mekana sıkılır ve ortam kapalı tutulur. Önemli : Ambalajın agzını kapalı tutunuz. El, vücut,yüz ve gıda te..

Hızlı Bakış

Divortex Felice Vista Oto ve Ortam Parfümü ,150 ml.

34,00TL

Divortex Felice Vista Oto ve Ortam Parfümü 150 ml. "Aktif Formül, Kalıcı Koku." Özellikler: Kötü kokuları yok eder. Kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Kullanım: Kullanıma hazır ürün. Fısfıs yardımı ile havalandırılmış mekana sıkılır ve ortam kapalı tutulur. Önemli : Ambalajın agzını kapalı tutunuz. Çocuklardan uzak tutunu..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 269 (18 Sayfa)