AutoCher

Grid View:
Hızlı Bakış

AutoCher Benzin Enjektör Tem. 300 Ml

1,00TL

Benzin Enjektör Temizleyici Fuel Injector CleanerYakıt tüketimini düşürür Reduces fuel consumption   Kullanım Alanları : Yakıt sistemini korozyona karşı korur. Enjektör supaplarının hassas çalışmasına yardımcı olur. Yakıt sarfiyatını engeller. Yakıt deposundan yanma odasına kadar sistemi temizler. Katalizör ve lamda sondasının sorunsuz ç..

Hızlı Bakış

AutoCher Benzin Yakıt Katkısı 300 Ml

1,00TL

Benzin Yakıt Katkısı Reduces fuel consumption Yakıt tüketimini düşürür   Kullanım Alanları : Motorun soğukta daha kolay çalıșmasına yardımcı olur. Yakıt tüketimini düșürür. Egzoz dumanını ve kirliliği azaltır.   Kullanım Talimatı : Kullanmadan önce çalkalayınız. 40-60 lt yakıt için bir adet Benzin Yakıt Katkısı yakıta karıștırılar..

Hızlı Bakış

AutoCher Çok Amaçlı Bakım Sprey 200 Ml

1,00TL

Çok Amaçlı Bakım Spreyi Multi Purpose Care Spray Mükemmel penetrasyon özellikleri sayesinde en gizli yağlama noktalarına bile ulaşır. Reaches even the most hidden lubrication points thanks to its excellent penetration properties.    Kullanım Alanları : Ev kullanımı, hobi, atölye, araç ve endüstri için çok amaçlı ürün. Menteşeler, si..

Hızlı Bakış

AutoCher Çok Amaçlı Bakım Sprey 400 Ml

1,00TL

Çok Amaçlı Bakım Sprey Multi Purpose Care Spray Mükemmel penetrasyon özellikleri sayesinde en gizli yağlama noktalarına bile ulaşır. Reaches even the most hidden lubrication points thanks to its excellent penetration properties.    Kullanım Alanları : Ev kullanımı, hobi, atölye, araç ve endüstri için çok amaçlı ürün. Menteşeler, sil..

Hızlı Bakış

AutoCher Dizel Yakıt Katkısı 300 Ml

1,00TL

Dizel Yakıt KatkısıDiesel Additive Motor gücünü artırır ve tasarruf sağlar Increases engine power and saves money   Kullanım Alanları : Yakıttaki jetleșmeyi ve donmayı engeller. Soğukta motorun daha kolay çalıșmasını temin eder. Yakıtta daha iyi yanma sağlar. Motor gücünü artırır ve tasarruf sağlar. Kalıntıları temizler, motordaki güç ka..

2-3 gün içinde
Hızlı Bakış

AutoCher Ekran Temizleme Sprey 400 Ml

1,00TL

Ekran Temizleme Sprey Screen Cleaning Spray   Kullanım Alanları : TFT, LCD, LED ve PLAZMA ekranlar, dizüstü bilgisayarlar, PDA ekranları, aynalar, mikrofilm okuma ekranları, camlar gibi tüm parlak yüzeyler de güvenle kullanılır. Yüzeyleri deforme etmeden, iz ve çizik bırakmadan temizler. Yeni nesil formülü ile hızlı ve kesin temizlik sağla..

Hızlı Bakış

AutoCher Güçlü Pas Sökücü Ve Önleyici Sprey 400 Ml

1,00TL

Pas Sökücü Sprey Rust Remover Spray Paslanmayı önler Prevents rusting    Kullanım Alanları : Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan metal yüzeylerin hepsinde kullanılır. Sıkışmış cıvata somunlar, el aletleri, kara ve deniz av malzemeleri, bisiklet, motosiklet, kapı ve dolap menteşeleri ve bunun gibi tüm metal parçalar b..

Hızlı Bakış

AutoCher Klima Temizleme Köpük Sprey 400 Ml

1,00TL

Klima Temizleme Köpük Sprey Air Conditioning Cleaning Spray Foam Klimanızın hijyenik olarak temizliğini yapar Makes hygienic cleaning of your air conditioners   Kullanım Alanları : Ev ve araç klimalarında kolay erişim sayesinde kullanımı kolaydır. Klimanızın hijyenik olarak temizliğini yapar. Uzun süre etkisini korur. Araç, ev ve işyerle..

Hızlı Bakış

AutoCher Kontak Temizleme 400 Ml Yağsız

1,00TL

Kontak Temizleme Sprey Contact Cleaning Spray Elektrik ve elektronik devrelerdeki sorunları çözmede yardımcı olur It helps in solving problems in electrical and electronic circuits   Kullanım Alanları : Elektrik ve elektronik parçaları toz, yağ ve diğer kirlerden temizlemek için kullanılır. Hızlı uçucu olduğundan yüzeyde kalıntı bırakmaz..

Hızlı Bakış

AutoCher Mdf Kit 200 Ml+50 Gr

1,00TL

Mdf Kit Aktivatör Cyanoacrylate Activator Yapışma gücünü artırır ve yapışmayı hızlandırır Increases adhesion strength and speeds up making   Kullanım Alanları : İki komponentli hızlı yapıştırıcıdır. Aktivatör, yapıştırıcının yüzey tarafından emilmesini engelleyerek yapışma gücünü arttırır ve yapışmayı hızlandırır. Ahşap profillerin ..

Hızlı Bakış

AutoCher Motor İçi Temizleme 300 Ml

1,00TL

Motor İçi TemizlemeEngine Flush Motorun sağlıklı çalışmasını sağlar Provides well engine operation   Kullanım Alanları : Yağ filtresinin engelleyemediği motor içinde birikmiş karbon, kurum ve kirlerin eski yağ ile motordan atılmasını sağlar. Motorun sağlıklı çalışmasını sağlar. Yeni yağın kirlenmesini engeller. Yeni yağın performansını ..

Hızlı Bakış

AutoCher Motor Temızleme Sprey 500 Ml

1,00TL

Motor Temizleme Sprey Engine Cleaner & Degreaser Spray Temizliğin yanında, parlak ve yeni bir görüntü sağlar Provides bright and new look as well as cleaning   Kullanım Alanları : Binek araç, motosiklet, çim biçme makinesi ve benzeri tüm motor tipleri için uygun, yıkama gerektirmeyen motor temizleyici ve yağ çözücü. Motor üzeri..

Hızlı Bakış

AutoCher Partikül Filtre Temizleme 300 Ml

1,00TL

Dizel Partikül Filtre Temizleyici Yakıt KatkısıDPF Cleaner Fuel Additive Karbon kalıntılarını çözer ve temizler Dissolves and cleans carbon residues   Kullanım Alanları : Dizel partikül filtrelerindeki karbon ve kül kalıntılarının giderilmesi için temizlik maddesidir. Partikül filtrelerinde biriken karbon kalıntılarını çözer ve temizler...

Hızlı Bakış

AutoCher Partikül Filtre Temizleme Sprey 500 Ml

1,00TL

Dizel Partikül Filtre TemizleyiciParticulate Filter Cleaning Spray Araçların dizel partikül filtresi çıkartılmadan temizlenmesini sağlar It ensures that the vehicles are cleaned without disassembling the diesel particle filter   Kullanım Alanları : Partikül filtreli tüm dizel araçlarda, araçların dizel partikül filtresi çıkartılmadan tem..

Hızlı Bakış

AutoCher Pas Sökücü Sprey Mos2 200 Ml

1,00TL

Pas Sökücü Sprey Rust Remover Spray Paslanmayı önler Prevents rusting    Kullanım Alanları : Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan metal yüzeylerin hepsinde kullanılır. Sıkışmış cıvata somunlar, el aletleri, kara ve deniz av malzemeleri, bisiklet, motosiklet, kapı ve dolap menteşeleri ve bunun gibi tüm metal parçalar ba..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)